Český pohár mužů

#BeActive: Evropský týden sportu
Aplikace Česká házená zdarma ke stažení
Prezident Chvalný: Vstupujeme na neprobádané území, ale je důležité, aby se soutěže hrály a dohrály. Naším úkolem je podpořit nižší soutěže a nejmenší házenkáře

Utkání

Sezóna
1.kolo 2.kolo 3.kolo osmifinále čtvrtfinále semifinále finále 1 finále 2
Kolo
1
Všechna kola
1.kolo, 1. kolo
29 8. 2020
Sat 29 8. 00:00
0:0
Sokol Šťáhlavy
Sat 29 8. 00:00
MHK Karviná
0:0
Sat 29 8. 00:00
Jiskra Třeboň
0:0
Sat 29 8. 00:00
Tatran Bohunice
0:0
Sat 29 8. 00:00
Baník Most
0:0
Sat 29 8. 10:30
TJ Holešov
31:34
Fatra-Slavia Napajedla
Sat 29 8. 10:30
Házená Uničov
22:29
SK Žeravice
Sat 29 8. 11:00
Sokol Klimkovice
11:24
TJ Sokol Ostrava
Sat 29 8. 11:00
Sokol Újezd u Brna
24:29
TJ Sokol Velké Meziříčí
Sat 29 8. 12:00
0:0
HK Ivančice
Sat 29 8. 15:30
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
27:26
TJ Sparta Kutná Hora
Sat 29 8. 17:00
Sokol Horka n. M.
19:29
Sokol II Prostějov
Sat 29 8. 17:00
TJ Sokol Bělá p. B.
20:39
Liberec Handball
Sat 29 8. 17:00
TJ Sokol Chrudim
26:26
TJ Sokol Úvaly
Sat 29 8. 18:30
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
21:33
Sokol Telnice
Sun 30 8. 11:00
HC Hlučín
19:35
TJ Rožnov p.R.
Sun 30 8. 15:00
TJ Dolní Cerekev
32:26
Jiskra Havl.Brod
Sun 30 8. 16:30
Lokomotiva Vršovice
25:0
TJ Chemička Ústí n. L.
Sun 30 8. 17:00
HC Nový Jičín
18:25
Lesana Zubří
Sun 30 8. 17:00
Lokomotiva Louny
29:20
TJ Košutka Plzeň
Sun 30 8. 17:00
Sokol Juliánov
26:31
SK Kuřim
Sun 30 8. 17:00
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
24:20
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
Sun 30 8. 17:00
HK Chomutov
13:29
HK Slavia VŠ Plzeň
Sun 30 8. 18:00
HC Kolín
23:35
1.HC Pardubice
Sun 30 8. 18:00
HK Slavia Praha
31:33
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
Wed 2 9. 18:00
TJ Sokol Krmelín
22:29
SKH Polanka n.O.
Sat 5 9. 17:00
Spartak MAS Sez.Ústí
26:32
TJ Loko České Budějovice
Sun 6 9. 17:30
TJ Sokol Luhačovice
26:32
HBC Olomouc 1966

Statistiky

Týmy

TJ Rožnov p.R.

Lokomotiva Louny

TJ Sokol Libčice n.Vlt.

Lesana Zubří

TJ Sokol Velké Meziříčí

TJ Loko České Budějovice

Sokol II Prostějov

Klub házené Vsetín

Lokomotiva Vršovice

TJ ČZ HBC Strakonice 1921

Házená Velká Bystřice

HK Ivančice

1.HC Pardubice

Tatran Litovel

TJ Náchod

TJ Sokol Ostrava

HK Bystřice pod Hostýnem

Handball PSG Zlín

MHK Karviná

SKH Polanka n.O.

HK Slavia VŠ Plzeň

Sokol Telnice

Sokol Šťáhlavy

I.HK Dvůr Králové

TJ JM Chodov

SK Žeravice

HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav

TJ Sokol Úvaly

TJ Sokol Chrudim

SK Kuřim

TJ Kovofiniš Ledeč n.S.

HBC Olomouc 1966

TJ Dolní Cerekev

TJ Chemička Ústí n. L.

Sokol Horka n. M.

SKP Frýdek-Místek

HBC Jičín

SKKP Handball Brno

KH Kopřivnice

TJ Cement Hranice

HC Dukla Praha

HC Zubří

HCB Karviná

HK FCC Město Lovosice

TJ Sokol Nové Veselí

TJ Holešov

TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.

SHC Maloměřice Brno

Talent tým Plzeňského kraje

TJ Sokol Bělá p. B.

TJ Sparta Kutná Hora

Liberec Handball

Jiskra Třeboň

Baník Most

Sokol Vršovice

Sokol Juliánov

Sokol Újezd u Brna

Jiskra Havl.Brod

Házená Legata Hustopeče

Spartak MAS Sez.Ústí

TJ Sokol Luhačovice

Fatra-Slavia Napajedla

Házená Uničov

TJ Sokol Krmelín

Tatran Bohunice

HC Nový Jičín

TJ Košutka Plzeň

HC Kolín

TJ Sokol Kostelec n.H. - HK

Sokol Klimkovice

HK Slavia Praha

HC Hlučín

HK Chomutov