2. liga mladší dorostenky Čechy

Utkání

Část
2. liga mladší dorostenky - Čechy
Sezóna
podzim 2020 jaro 2021
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Všechna kola
podzim 2020, všechna kola
Sat 5 9. 11:00
Spartak Příbram
14:20
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Sat 5 9. 12:00
Házená Kynžvart
34:37
Jiskra Třeboň
Sat 5 9. 18:00
TJ Slavoj Tachov, z.s.
25:23
DHK Pardubice
Sun 6 9. 10:00
DHK Baník Most B
21:29
Sokol Písek B
Sun 6 9. 15:00
HK Slavia VŠ Plzeň
18:19
TJ Sokol Kobylisy II.
Sat 12 9. 00:00
TJ Astra
0:0
TJ Slavoj Tachov, z.s.
Sat 12 9. 12:00
TJ Sokol Kobylisy II.
26:23
Házená Mělník
Sat 12 9. 13:00
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
17:25
Házená Kynžvart
Sat 12 9. 16:00
DHK Baník Most B
45:8
Spartak Příbram
Sat 12 9. 18:00
Jiskra Třeboň
40:21
HK Slavia VŠ Plzeň
Sun 13 9. 00:00
Sokol Písek B
0:0
DHK Pardubice
Sat 19 9. 12:00
Házená Kynžvart
34:13
DHK Baník Most B
Sat 19 9. 14:00
Házená Mělník
16:37
Jiskra Třeboň
Sat 19 9. 18:00
TJ Slavoj Tachov, z.s.
42:29
TJ Sokol Kobylisy II.
Sun 20 9. 09:30
DHK Pardubice
42:14
TJ Astra
Sun 20 9. 14:00
HK Slavia VŠ Plzeň
23:15
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Sat 26 9. 14:00
TJ Sokol Kobylisy II.
21:28
DHK Pardubice
Sat 26 9. 15:00
Házená Mělník
30:20
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Sat 26 9. 15:30
Jiskra Třeboň
48:29
TJ Slavoj Tachov, z.s.
Sat 26 9. 16:00
DHK Baník Most B
18:20
HK Slavia VŠ Plzeň
Sun 27 9. 11:00
Sokol Písek B
34:16
TJ Astra
Sat 3 10. 17:00
Házená Mělník
34:23
TJ Astra
Sat 10 10. 09:00
TJ Astra
17:35
TJ Sokol Kobylisy II.
Sat 10 10. 10:00
Házená Mělník
33:26
DHK Baník Most B
Sat 10 10. 12:00
Házená Kynžvart
18:22
Sokol Písek B
Sun 11 10. 00:00
TJ Slavoj Tachov, z.s.
0:0
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Sun 11 10. 09:30
DHK Pardubice
26:37
Jiskra Třeboň
Sun 11 10. 11:00
HK Slavia VŠ Plzeň
28:16
Spartak Příbram
Wed 14 10. 17:30
Spartak Příbram
0:0
Sokol Písek B
Sat 17 10. 11:00
Spartak Příbram
0:0
Házená Mělník
Sat 17 10. 13:00
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
0:0
DHK Pardubice
Sat 17 10. 16:00
DHK Baník Most B
0:0
TJ Slavoj Tachov, z.s.
Sat 17 10. 16:00
Jiskra Třeboň
0:0
TJ Astra
Sun 18 10. 11:00
Sokol Písek B
0:0
TJ Sokol Kobylisy II.
Sun 18 10. 12:00
Házená Kynžvart
0:0
HK Slavia VŠ Plzeň
Sat 24 10. 12:00
TJ Sokol Kobylisy II.
0:0
Jiskra Třeboň
Sat 24 10. 14:00
Házená Mělník
0:0
Házená Kynžvart
Sat 24 10. 18:00
TJ Astra
0:0
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Sun 25 10. 09:30
DHK Pardubice
0:0
DHK Baník Most B
Sun 25 10. 15:00
TJ Slavoj Tachov, z.s.
0:0
Spartak Příbram
Sun 25 10. 16:00
HK Slavia VŠ Plzeň
0:0
Sokol Písek B
Wed 28 10. 12:00
Házená Kynžvart
0:0
Spartak Příbram
Sat 31 10. 14:00
Spartak Příbram
0:0
DHK Pardubice
Sat 31 10. 16:00
DHK Baník Most B
0:0
TJ Astra
Sun 1 11. 11:00
Sokol Písek B
0:0
Jiskra Třeboň
Sun 1 11. 12:00
Házená Kynžvart
0:0
TJ Slavoj Tachov, z.s.
Sun 1 11. 13:00
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
0:0
TJ Sokol Kobylisy II.
Sun 1 11. 14:00
HK Slavia VŠ Plzeň
0:0
Házená Mělník
Sat 7 11. 10:00
TJ Astra
0:0
Spartak Příbram
Sat 7 11. 14:00
Házená Mělník
0:0
Sokol Písek B
Sat 7 11. 14:00
TJ Sokol Kobylisy II.
0:0
DHK Baník Most B
Sun 8 11. 13:00
DHK Pardubice
0:0
Házená Kynžvart
Sun 8 11. 15:00
TJ Slavoj Tachov, z.s.
0:0
HK Slavia VŠ Plzeň
Sun 8 11. 16:00
Jiskra Třeboň
0:0
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Sat 14 11. 12:00
Házená Kynžvart
0:0
TJ Astra
Sat 14 11. 16:00
DHK Baník Most B
0:0
Jiskra Třeboň
Sun 15 11. 11:00
Sokol Písek B
0:0
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Sun 15 11. 15:00
TJ Slavoj Tachov, z.s.
0:0
Házená Mělník
Sun 15 11. 16:00
HK Slavia VŠ Plzeň
0:0
DHK Pardubice
Sun 15 11. 17:00
Spartak Příbram
0:0
TJ Sokol Kobylisy II.
Sat 21 11. 10:00
TJ Astra
0:0
HK Slavia VŠ Plzeň
Sat 21 11. 13:00
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
0:0
DHK Baník Most B
Sat 21 11. 14:00
TJ Sokol Kobylisy II.
0:0
Házená Kynžvart
Sat 21 11. 17:00
TJ Slavoj Tachov, z.s.
0:0
Sokol Písek B
Sun 22 11. 13:00
DHK Pardubice
0:0
Házená Mělník
Sun 22 11. 16:00
Jiskra Třeboň
0:0
Spartak Příbram

Tabulka

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B
5 5 0 0 199:126 10
3 3 0 0 85:55 6
5 3 0 2 136:132 6
5 3 0 2 130:128 6
5 3 0 2 110:108 6
4 2 0 2 119:97 4
4 2 0 2 111:89 4
3 2 0 1 96:100 4
5 1 0 4 123:124 2
4 1 0 3 72:92 2
3 0 0 3 38:93 0
4 0 0 4 70:145 0

Statistiky