so 9. 9.
11:00
| SHK Kunovice | 28:23 | 1. SC Bohumín 98 | |
so 9. 9.
11:00
| HC Hvězda Cheb | 30:29 | TJ Jiskra Otrokovice | |
so 9. 9.
13:00
| Tatran Bohunice | 24:28 | Jiskra Havl.Brod | |
ne 10. 9.
11:00
| DHK Baník Most B | 34:18 | TJ Sokol Velké Meziříčí | |
ne 10. 9.
17:00
| SKUP Olomouc | 23:27 | LIONS Hostivice | |
so 16. 9.
13:00
| TJ Sokol Velké Meziříčí | 16:34 | SHK Kunovice | |
so 16. 9.
17:00
| Házená Jindřichův Hradec | 31:31 | LIONS Hostivice | |
so 16. 9.
17:00
| Sokol Vršovice A | 30:24 | Tatran Bohunice | |
so 16. 9.
18:00
| 1. SC Bohumín 98 | 30:22 | HC Hvězda Cheb | |
ne 17. 9.
13:00
| TJ Jiskra Otrokovice | 30:30 | SKUP Olomouc | |
ne 17. 9.
16:00
| Jiskra Havl.Brod | 27:30 | DHK Baník Most B | |
so 23. 9.
11:00
| SHK Kunovice | 27:14 | Jiskra Havl.Brod | |
so 23. 9.
13:00
| Tatran Bohunice | 22:24 | Házená Jindřichův Hradec | |
ne 24. 9.
11:00
| HC Hvězda Cheb | 29:27 | TJ Sokol Velké Meziříčí | |
ne 24. 9.
14:00
| DHK Baník Most B | 36:27 | Sokol Vršovice A | |
ne 24. 9.
15:00
| SKUP Olomouc | 27:30 | 1. SC Bohumín 98 | |
ne 24. 9.
17:00
| LIONS Hostivice | 34:31 | TJ Jiskra Otrokovice | |
so 30. 9.
11:00
| Jiskra Havl.Brod | 28:24 | HC Hvězda Cheb | |
so 30. 9.
13:00
| TJ Sokol Velké Meziříčí | 23:29 | SKUP Olomouc | |
so 30. 9.
13:00
| Tatran Bohunice | 28:34 | DHK Baník Most B | |
so 30. 9.
16:00
| Házená Jindřichův Hradec | 34:25 | TJ Jiskra Otrokovice | |
so 30. 9.
18:00
| 1. SC Bohumín 98 | 30:24 | LIONS Hostivice | |
ne 1. 10.
15:00
| Sokol Vršovice A | 34:28 | SHK Kunovice | |
so 7. 10.
11:00
| SHK Kunovice | 22:31 | Tatran Bohunice | |
so 7. 10.
14:00
| TJ Jiskra Otrokovice | 31:40 | 1. SC Bohumín 98 | |
ne 8. 10.
11:00
| HC Hvězda Cheb | 24:27 | Sokol Vršovice A | |
ne 8. 10.
16:00
| DHK Baník Most B | 46:41 | Házená Jindřichův Hradec | |
ne 8. 10.
17:00
| LIONS Hostivice | 32:27 | TJ Sokol Velké Meziříčí | |
ne 8. 10.
17:00
| SKUP Olomouc | 32:32 | Jiskra Havl.Brod | |
ne 15. 10.
15:00
| Sokol Vršovice A | 30:36 | Házená Jindřichův Hradec | |
so 21. 10.
13:00
| TJ Sokol Velké Meziříčí | 24:32 | TJ Jiskra Otrokovice | |
so 21. 10.
13:00
| Tatran Bohunice | 22:21 | HC Hvězda Cheb | |
so 21. 10.
17:00
| Házená Jindřichův Hradec | 46:36 | 1. SC Bohumín 98 | |
ne 22. 10.
13:00
| DHK Baník Most B | 35:20 | SHK Kunovice | |
ne 22. 10.
15:00
| Sokol Vršovice A | 34:30 | SKUP Olomouc | |
ne 22. 10.
17:00
| Jiskra Havl.Brod | 24:33 | LIONS Hostivice | |
so 28. 10.
13:00
| SHK Kunovice | 27:30 | Házená Jindřichův Hradec | |
so 28. 10.
14:00
| 1. SC Bohumín 98 | 35:27 | TJ Sokol Velké Meziříčí | |
ne 29. 10.
11:00
| HC Hvězda Cheb | 17:30 | DHK Baník Most B | |
ne 29. 10.
14:00
| TJ Jiskra Otrokovice | 38:25 | Jiskra Havl.Brod | |
ne 29. 10.
17:00
| LIONS Hostivice | 28:27 | Sokol Vršovice A | |
ne 29. 10.
17:00
| SKUP Olomouc | 23:24 | Tatran Bohunice | |
so 4. 11.
13:00
| Tatran Bohunice | 27:26 | LIONS Hostivice | |
so 4. 11.
15:00
| DHK Baník Most B | 45:28 | SKUP Olomouc | |
so 4. 11.
16:00
| SHK Kunovice | 29:24 | HC Hvězda Cheb | |
so 4. 11.
16:00
| Házená Jindřichův Hradec | 37:27 | TJ Sokol Velké Meziříčí | |
so 4. 11.
17:00
| 1. SC Bohumín 98 | 36:35 | Jiskra Havl.Brod | |
ne 5. 11.
15:00
| Sokol Vršovice A | 32:26 | TJ Jiskra Otrokovice | |
so 11. 11.
13:00
| TJ Sokol Velké Meziříčí | 22:23 | Jiskra Havl.Brod | |
so 11. 11.
15:00
| 1. SC Bohumín 98 | 32:24 | Sokol Vršovice A | |
ne 12. 11.
13:00
| TJ Jiskra Otrokovice | 34:34 | Tatran Bohunice | |
ne 12. 11.
16:00
| HC Hvězda Cheb | 31:36 | Házená Jindřichův Hradec | |
ne 12. 11.
17:00
| SKUP Olomouc | 27:23 | SHK Kunovice | |
ne 12. 11.
17:00
| LIONS Hostivice | 29:23 | DHK Baník Most B | |
so 18. 11.
13:00
| Tatran Bohunice | 21:28 | 1. SC Bohumín 98 | |
so 18. 11.
13:00
| SHK Kunovice | 27:30 | LIONS Hostivice | |
so 18. 11.
17:00
| Házená Jindřichův Hradec | 32:27 | Jiskra Havl.Brod | |
ne 19. 11.
15:00
| DHK Baník Most B | 38:30 | TJ Jiskra Otrokovice | |
ne 19. 11.
15:00
| Sokol Vršovice A | 33:28 | TJ Sokol Velké Meziříčí | |
ne 19. 11.
17:00
| HC Hvězda Cheb | 35:38 | SKUP Olomouc | |
ne 3. 12.
18:00
| Jiskra Havl.Brod | 21:30 | Sokol Vršovice A | |
so 20. 1.
17:00
| 1. SC Bohumín 98 | 32:24 | DHK Baník Most B | |
ne 21. 1.
13:00
| TJ Jiskra Otrokovice | 30:24 | SHK Kunovice | |
ne 21. 1.
17:00
| SKUP Olomouc | 27:33 | Házená Jindřichův Hradec | |
ne 21. 1.
17:00
| LIONS Hostivice | 22:32 | HC Hvězda Cheb | |
so 13. 4.
13:00
| TJ Sokol Velké Meziříčí | 0:0 | Tatran Bohunice |
Aktuální celkové pořadí | Z | V | R | P | SKÓRE | B |
---|