1. liga starší dorostenci

Utkání

Část
Sezóna
podzim 2022 jaro 2023
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Všechna kola
podzim 2022, všechna kola
Sat 17 9. 12:30
SKKP Handball Brno
34:33
TJ Dukla Praha
Sat 17 9. 15:00
KH Kopřivnice
35:36
Handball club Zlín
Sat 17 9. 15:15
Pepino SKP Frýdek-Místek
28:35
TJ Sokol Nové Veselí
Sun 18 9. 14:00
Lovci Lovosice
26:24
Talent Škoda JS Plzeň
Sun 18 9. 15:00
SKH Polanka n.O.
46:22
HCB Karviná
Sun 18 9. 16:00
TJ Sokol Úvaly
36:29
C.S.CARGO HBC Jičín
Sun 18 9. 17:00
HC Zubří
35:23
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
Sat 24 9. 12:30
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
30:36
TJ Sokol Nové Veselí
Sat 24 9. 13:00
Talent Škoda JS Plzeň
30:29
SKKP Handball Brno
Sat 24 9. 14:00
TJ Dukla Praha
38:25
Pepino SKP Frýdek-Místek
Sat 24 9. 14:00
HCB Karviná
30:26
TJ Sokol Úvaly
Sun 25 9. 15:30
Handball club Zlín
25:34
Lovci Lovosice
Sun 25 9. 17:00
HC Zubří
28:32
SKH Polanka n.O.
Sun 25 9. 18:00
C.S.CARGO HBC Jičín
26:25
KH Kopřivnice
Sat 1 10. 12:30
SKKP Handball Brno
30:32
Handball club Zlín
Sat 1 10. 13:00
KH Kopřivnice
23:27
HCB Karviná
Sun 2 10. 12:00
TJ Sokol Úvaly
0:0
HC Zubří
Sun 2 10. 14:00
Lovci Lovosice
0:0
C.S.CARGO HBC Jičín
Sun 2 10. 14:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
Talent Škoda JS Plzeň
Sun 2 10. 14:30
SKH Polanka n.O.
0:0
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
Sun 2 10. 17:00
TJ Sokol Nové Veselí
0:0
TJ Dukla Praha
Fri 7 10. 16:00
HCB Karviná
0:0
Lovci Lovosice
Sat 8 10. 13:00
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
0:0
TJ Dukla Praha
Sat 8 10. 14:00
Handball club Zlín
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
Sun 9 10. 13:00
Talent Škoda JS Plzeň
0:0
TJ Sokol Nové Veselí
Sun 9 10. 14:30
SKH Polanka n.O.
0:0
TJ Sokol Úvaly
Sun 9 10. 17:00
C.S.CARGO HBC Jičín
0:0
SKKP Handball Brno
Sun 9 10. 17:00
HC Zubří
0:0
KH Kopřivnice
Sat 22 10. 14:00
TJ Dukla Praha
0:0
Talent Škoda JS Plzeň
Sat 22 10. 14:30
SKKP Handball Brno
0:0
HCB Karviná
Sat 22 10. 15:00
KH Kopřivnice
0:0
SKH Polanka n.O.
Sat 22 10. 15:15
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
C.S.CARGO HBC Jičín
Sun 23 10. 12:00
TJ Sokol Úvaly
0:0
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
Sun 23 10. 14:00
Lovci Lovosice
0:0
HC Zubří
Sun 23 10. 17:00
TJ Sokol Nové Veselí
0:0
Handball club Zlín
Sat 29 10. 14:00
HCB Karviná
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
Sun 30 10. 14:00
TJ Sokol Úvaly
0:0
KH Kopřivnice
Sun 30 10. 14:00
Handball club Zlín
0:0
TJ Dukla Praha
Sun 30 10. 14:30
SKH Polanka n.O.
0:0
Lovci Lovosice
Sun 30 10. 15:00
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
0:0
Talent Škoda JS Plzeň
Sun 30 10. 17:00
HC Zubří
0:0
SKKP Handball Brno
Sun 30 10. 17:00
C.S.CARGO HBC Jičín
0:0
TJ Sokol Nové Veselí
Sat 5 11. 12:00
SKKP Handball Brno
0:0
SKH Polanka n.O.
Sat 5 11. 14:00
TJ Dukla Praha
0:0
C.S.CARGO HBC Jičín
Sat 5 11. 15:00
KH Kopřivnice
0:0
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
Sat 5 11. 15:15
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
HC Zubří
Sat 5 11. 15:30
TJ Sokol Nové Veselí
0:0
HCB Karviná
Sun 6 11. 13:00
Talent Škoda JS Plzeň
0:0
Handball club Zlín
Sun 6 11. 14:00
Lovci Lovosice
0:0
TJ Sokol Úvaly
Sat 12 11. 13:00
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
0:0
Handball club Zlín
Sat 12 11. 14:00
HCB Karviná
0:0
TJ Dukla Praha
Sat 12 11. 15:00
KH Kopřivnice
0:0
Lovci Lovosice
Sun 13 11. 14:00
TJ Sokol Úvaly
0:0
SKKP Handball Brno
Sun 13 11. 14:30
SKH Polanka n.O.
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
Sun 13 11. 17:00
HC Zubří
0:0
TJ Sokol Nové Veselí
Sun 13 11. 17:00
C.S.CARGO HBC Jičín
0:0
Talent Škoda JS Plzeň
Sat 19 11. 12:30
SKKP Handball Brno
0:0
KH Kopřivnice
Sat 19 11. 14:00
Handball club Zlín
0:0
C.S.CARGO HBC Jičín
Sat 19 11. 14:00
TJ Dukla Praha
0:0
HC Zubří
Sat 19 11. 14:30
TJ Sokol Nové Veselí
0:0
SKH Polanka n.O.
Sun 20 11. 13:00
Talent Škoda JS Plzeň
0:0
HCB Karviná
Sun 20 11. 14:00
Lovci Lovosice
0:0
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
Sun 20 11. 15:15
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
TJ Sokol Úvaly
Sat 26 11. 13:00
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
0:0
C.S.CARGO HBC Jičín
Sat 26 11. 14:00
HCB Karviná
0:0
Handball club Zlín
Sat 26 11. 15:00
KH Kopřivnice
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
Sun 27 11. 14:00
Lovci Lovosice
0:0
SKKP Handball Brno
Sun 27 11. 14:00
TJ Sokol Úvaly
0:0
TJ Sokol Nové Veselí
Sun 27 11. 14:30
SKH Polanka n.O.
0:0
TJ Dukla Praha
Sun 27 11. 18:00
Talent Škoda JS Plzeň
0:0
HC Zubří
Sat 3 12. 14:00
TJ Dukla Praha
0:0
TJ Sokol Úvaly
Sat 3 12. 14:30
TJ Sokol Nové Veselí
0:0
KH Kopřivnice
Sat 3 12. 15:15
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
Lovci Lovosice
Sun 4 12. 12:30
Talent Škoda JS Plzeň
0:0
SKH Polanka n.O.
Sun 4 12. 12:30
SKKP Handball Brno
0:0
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
Sun 4 12. 16:00
Handball club Zlín
0:0
HC Zubří
Sun 4 12. 17:00
C.S.CARGO HBC Jičín
0:0
HCB Karviná
Sat 10 12. 14:30
SKKP Handball Brno
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek
Sat 10 12. 15:00
KH Kopřivnice
0:0
TJ Dukla Praha
Sat 10 12. 15:00
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
0:0
HCB Karviná
Sun 11 12. 14:00
TJ Sokol Úvaly
0:0
Talent Škoda JS Plzeň
Sun 11 12. 14:00
Lovci Lovosice
0:0
TJ Sokol Nové Veselí
Sun 11 12. 16:30
SKH Polanka n.O.
0:0
Handball club Zlín
Sun 11 12. 17:00
HC Zubří
0:0
C.S.CARGO HBC Jičín
Sat 17 12. 12:00
Pepino SKP Frýdek-Místek
0:0
Házenkářská Akademie Olomouckého kraje
Sat 17 12. 14:00
HCB Karviná
0:0
HC Zubří
Sat 17 12. 14:00
TJ Dukla Praha
0:0
Lovci Lovosice
Sat 17 12. 17:00
TJ Sokol Nové Veselí
0:0
SKKP Handball Brno
Sun 18 12. 13:00
Talent Škoda JS Plzeň
0:0
KH Kopřivnice
Sun 18 12. 15:30
Handball club Zlín
0:0
TJ Sokol Úvaly
Sun 18 12. 17:00
C.S.CARGO HBC Jičín
0:0
SKH Polanka n.O.

Tabulka – 1. liga starší dorostenci – podzim 2022 - jaro 2023

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže