2. liga muži SM

Utkání

Část
Sezóna
podzim 2022 jaro 2023
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Všechna kola
podzim 2022, všechna kola
so 17. 9. 15:30
MHK TAEDA Karviná
37:39
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
ne 18. 9. 11:00
TJ Sokol Ostrava
25:31
TJ Rožnov p.R.
ne 18. 9. 15:00
HC Nový Jičín
20:40
SK Žeravice
ne 18. 9. 16:00
Tatran Litovel junioři
29:27
Fatra-Slavia Napajedla
so 24. 9. 16:00
TJ Rožnov p.R.
19:19
KH Kopřivnice B
so 24. 9. 17:00
Lesana Zubří
31:27
TJ Sokol Ostrava
ne 25. 9. 10:30
Fatra-Slavia Napajedla
25:21
MHK TAEDA Karviná
ne 25. 9. 15:00
HC Nový Jičín
21:34
SKH Polanka n.O.
ne 25. 9. 17:00
SK Žeravice
37:30
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
so 1. 10. 14:30
TJ Sokol Ostrava
33:29
HC Nový Jičín
so 1. 10. 18:00
KH Kopřivnice B
25:29
Lesana Zubří
ne 2. 10. 16:00
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
37:29
Fatra-Slavia Napajedla
ne 2. 10. 16:00
Tatran Litovel junioři
23:31
TJ Rožnov p.R.
ne 2. 10. 16:30
SKH Polanka n.O.
28:25
SK Žeravice
so 8. 10. 14:00
TJ Rožnov p.R.
26:32
MHK TAEDA Karviná
ne 9. 10. 15:00
HC Nový Jičín
23:27
KH Kopřivnice B
ne 9. 10. 16:30
SKH Polanka n.O.
34:22
TJ Sokol Ostrava
ne 9. 10. 17:00
SK Žeravice
28:25
Fatra-Slavia Napajedla
ne 16. 10. 16:30
SKH Polanka n.O.
36:27
Lesana Zubří
so 22. 10. 13:00
TJ Sokol Ostrava
36:36
SK Žeravice
so 22. 10. 17:15
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
43:33
TJ Rožnov p.R.
so 22. 10. 18:00
KH Kopřivnice B
20:29
SKH Polanka n.O.
ne 23. 10. 15:30
MHK TAEDA Karviná
31:24
Lesana Zubří
ne 23. 10. 18:00
Tatran Litovel junioři
31:15
HC Nový Jičín
so 29. 10. 13:00
TJ Sokol Ostrava
25:26
KH Kopřivnice B
so 29. 10. 14:00
TJ Rožnov p.R.
28:25
Fatra-Slavia Napajedla
so 29. 10. 17:00
Lesana Zubří
32:35
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
ne 30. 10. 15:00
HC Nový Jičín
17:38
MHK TAEDA Karviná
ne 30. 10. 16:30
SKH Polanka n.O.
29:18
Tatran Litovel junioři
pá 4. 11. 19:00
MHK TAEDA Karviná
28:24
SKH Polanka n.O.
so 5. 11. 17:00
Fatra-Slavia Napajedla
22:21
Lesana Zubří
so 5. 11. 18:00
KH Kopřivnice B
26:27
SK Žeravice
ne 6. 11. 15:00
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
41:26
HC Nový Jičín
ne 6. 11. 16:00
Tatran Litovel junioři
30:27
TJ Sokol Ostrava
so 12. 11. 13:00
TJ Sokol Ostrava
28:40
MHK TAEDA Karviná
ne 13. 11. 10:00
KH Kopřivnice B
31:23
Tatran Litovel junioři
ne 13. 11. 15:00
HC Nový Jičín
29:30
Fatra-Slavia Napajedla
ne 13. 11. 15:00
SK Žeravice
27:28
TJ Rožnov p.R.
ne 13. 11. 16:30
SKH Polanka n.O.
27:35
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
čt 17. 11. 17:00
Lesana Zubří
26:30
Tatran Litovel junioři
so 19. 11. 16:00
TJ Rožnov p.R.
33:23
Lesana Zubří
so 19. 11. 17:15
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
40:36
TJ Sokol Ostrava
ne 20. 11. 15:30
MHK TAEDA Karviná
28:28
KH Kopřivnice B
ne 20. 11. 16:00
Tatran Litovel junioři
30:28
SK Žeravice
ne 20. 11. 17:00
Fatra-Slavia Napajedla
23:23
SKH Polanka n.O.
so 26. 11. 10:00
KH Kopřivnice B
35:34
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
so 26. 11. 16:00
HC Nový Jičín
25:32
TJ Rožnov p.R.
ne 27. 11. 10:30
TJ Sokol Ostrava
29:30
Fatra-Slavia Napajedla
ne 27. 11. 16:00
Tatran Litovel junioři
27:35
MHK TAEDA Karviná
ne 27. 11. 17:00
SK Žeravice
34:31
Lesana Zubří
so 3. 12. 15:00
Fatra-Slavia Napajedla
25:30
KH Kopřivnice B
so 3. 12. 15:30
MHK TAEDA Karviná
31:23
SK Žeravice
so 3. 12. 17:15
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
29:25
Tatran Litovel junioři
ne 4. 12. 17:00
Lesana Zubří
36:26
HC Nový Jičín
ne 4. 12. 18:00
TJ Rožnov p.R.
24:25
SKH Polanka n.O.

Tabulka – 2. liga muži SM – podzim 2022 - jaro 2023

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže