2. liga muži SM

Utkání

Část
Sezóna
podzim 2021 jaro 2022
Kolo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Všechna kola
podzim 2021, všechna kola
Sat 18 9. 11:00
Fatra-Slavia Napajedla
34:22
TJ Sokol Luhačovice
Sat 18 9. 14:00
TJ Rožnov p.R.
39:27
HC Nový Jičín
Sat 18 9. 15:00
Házená Uničov
33:28
TJ Sokol Ostrava
Sat 18 9. 15:30
MHK TAEDA Karviná
36:19
SKH Polanka n.O.
Sun 19 9. 18:00
SK Žeravice
26:26
Tatran Litovel junioři
Sat 25 9. 13:00
Pepino SKP Frýdek-Místek B
35:23
HC Nový Jičín
Sat 25 9. 15:00
TJ Sokol Ostrava
28:31
Fatra-Slavia Napajedla
Sun 26 9. 12:00
TJ Sokol Luhačovice
23:30
TJ Rožnov p.R.
Sun 26 9. 16:00
Tatran Litovel junioři
28:28
MHK TAEDA Karviná
Sun 26 9. 16:30
SKH Polanka n.O.
32:23
Házená Uničov
Sun 26 9. 17:00
Lesana Zubří
35:28
SK Žeravice
Tue 28 9. 15:00
Lesana Zubří
36:34
Pepino SKP Frýdek-Místek B
Sat 2 10. 14:00
TJ Rožnov p.R.
35:26
TJ Sokol Ostrava
Sat 2 10. 15:00
Házená Uničov
23:19
Tatran Litovel junioři
Sat 2 10. 15:30
MHK TAEDA Karviná
23:23
Lesana Zubří
Sat 2 10. 18:30
Fatra-Slavia Napajedla
30:25
SKH Polanka n.O.
Sun 3 10. 17:00
HC Nový Jičín
39:22
TJ Sokol Luhačovice
Sun 3 10. 18:00
SK Žeravice
25:30
Pepino SKP Frýdek-Místek B
Sat 9 10. 15:00
TJ Sokol Ostrava
26:34
HC Nový Jičín
Sat 9 10. 15:15
Pepino SKP Frýdek-Místek B
44:21
TJ Sokol Luhačovice
Sat 9 10. 16:00
SK Žeravice
31:32
MHK TAEDA Karviná
Sat 9 10. 17:00
Lesana Zubří
35:23
Házená Uničov
Sun 10 10. 16:00
Tatran Litovel junioři
26:35
Fatra-Slavia Napajedla
Sun 10 10. 16:30
SKH Polanka n.O.
24:22
TJ Rožnov p.R.
Sat 16 10. 14:00
TJ Rožnov p.R.
23:25
Tatran Litovel junioři
Sat 16 10. 15:00
Házená Uničov
25:32
SK Žeravice
Sat 16 10. 15:30
Fatra-Slavia Napajedla
34:35
Lesana Zubří
Sat 16 10. 15:30
MHK TAEDA Karviná
24:32
Pepino SKP Frýdek-Místek B
Sun 17 10. 10:30
TJ Sokol Luhačovice
31:34
TJ Sokol Ostrava
Sun 17 10. 17:00
HC Nový Jičín
26:31
SKH Polanka n.O.
Sat 23 10. 13:00
Pepino SKP Frýdek-Místek B
40:26
TJ Sokol Ostrava
Sat 23 10. 17:00
Lesana Zubří
35:28
TJ Rožnov p.R.
Sat 23 10. 18:00
SK Žeravice
27:19
Fatra-Slavia Napajedla
Sun 24 10. 15:30
MHK TAEDA Karviná
33:19
Házená Uničov
Sun 24 10. 16:30
SKH Polanka n.O.
27:23
TJ Sokol Luhačovice
Sun 24 10. 17:00
Tatran Litovel junioři
24:22
HC Nový Jičín
Sat 30 10. 14:00
TJ Rožnov p.R.
30:25
SK Žeravice
Sat 30 10. 15:00
TJ Sokol Ostrava
24:40
SKH Polanka n.O.
Sat 30 10. 15:00
Házená Uničov
28:34
Pepino SKP Frýdek-Místek B
Sat 30 10. 18:30
Fatra-Slavia Napajedla
30:31
MHK TAEDA Karviná
Sun 31 10. 14:00
TJ Sokol Luhačovice
21:28
Tatran Litovel junioři
Sun 31 10. 17:00
HC Nový Jičín
24:27
Lesana Zubří
Sat 13 11. 15:00
Házená Uničov
26:31
Fatra-Slavia Napajedla
Sat 13 11. 15:15
Pepino SKP Frýdek-Místek B
24:23
SKH Polanka n.O.
Sat 13 11. 15:30
MHK TAEDA Karviná
32:33
TJ Rožnov p.R.
Sat 13 11. 18:00
SK Žeravice
31:24
HC Nový Jičín
Sun 14 11. 17:00
Lesana Zubří
37:28
TJ Sokol Luhačovice
Sun 14 11. 18:00
Tatran Litovel junioři
30:31
TJ Sokol Ostrava
Sat 20 11. 14:00
TJ Rožnov p.R.
38:19
Házená Uničov
Sun 21 11. 10:30
TJ Sokol Luhačovice
15:34
SK Žeravice
Sun 21 11. 15:00
TJ Sokol Ostrava
25:33
Lesana Zubří
Sun 21 11. 16:30
SKH Polanka n.O.
27:21
Tatran Litovel junioři
Sun 21 11. 17:00
HC Nový Jičín
27:28
MHK TAEDA Karviná
Sat 27 11. 00:00
Pepino SKP Frýdek-Místek B
0:0
Tatran Litovel junioři
Sat 27 11. 15:30
MHK TAEDA Karviná
33:28
TJ Sokol Luhačovice
Sun 28 11. 16:00
SK Žeravice
40:31
TJ Sokol Ostrava
Sat 4 12. 00:00
TJ Sokol Ostrava
0:0
MHK TAEDA Karviná
Sun 5 12. 00:00
Tatran Litovel junioři
0:0
Lesana Zubří
Sun 5 12. 16:30
SKH Polanka n.O.
26:21
SK Žeravice
Sun 5 12. 17:00
TJ Rožnov p.R.
27:38
Pepino SKP Frýdek-Místek B
Sat 15 1. 15:00
Házená Uničov
0:0
HC Nový Jičín
Sun 23 1. 17:00
HC Nový Jičín
0:0
Fatra-Slavia Napajedla
Wed 26 1. 18:30
Fatra-Slavia Napajedla
0:0
TJ Rožnov p.R.
Sat 29 1. 16:00
Lesana Zubří
0:0
SKH Polanka n.O.
Sat 29 1. 17:30
Fatra-Slavia Napajedla
0:0
Pepino SKP Frýdek-Místek B
Sun 30 1. 10:30
TJ Sokol Luhačovice
0:0
Házená Uničov

Tabulka – 2. liga muži SM – podzim 2021 - jaro 2022

Aktuální celkové pořadí Z V R P SKÓRE B

Statistiky soutěže