Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Hodonín postupuje do MOL Ligy. Baráž o Chance Extraligu už o víkendu

11/05/2023 | soutěže
Od nadcházejícího ročníku 2023/24 si MOL Ligu zahraje devět českých zástupců. Neporažený vítěz 1. ligy Hodonín tak postupuje do nejvyšší soutěže, v níž zůstává i Poruba, baráž se neodehraje. Složení slovenských celků se aktuálně řeší. Naopak v Chance Extralize se diváci mohou těšit na dvě barážové série, ve kterých vyzve Litovel Maloměřice a Vsetín Hranice.
Hodonín postupuje do MOL Ligy. Baráž o Chance Extraligu už o víkendu

Hodonín postupuje do MOL Ligy

Devět českých zástupců a přímý postup. Složení MOL Ligy se pro nadcházející ročník 2023/24 změní, místo osmi českých zástupců si nejvyšší soutěž zahraje devět týmů. Složení slovenských klubů se aktuálně řeší a v nejbližší době o něm bude rozhodnuto.

Neporažený vítěz 1. ligy HK Hodonín tedy postupuje do nejvyšší soutěže, baráž se hrát nebude. Zůstává rovněž Poruba, která skončila po play out na poslední příčce.

Baráž o Chance Extraligu už v neděli

Čtyři celky, dvě místenky do Chance Extraligy. Už v neděli se rozběhnou souboje o nejvyšší soutěž, vítěz 1. ligy Vsetín začne dvojzápas na půdě Hranic, Litovel vyzve Maloměřice. Vítězové minisérií si zajistí účast v příštím ročníku Chance Extraligy.

V tom již nenastoupí slovenský Tatran Prešov, do nového ročníku tak vstoupí pouze třináct českých celků.

14. KVĚTNA 10:30 | SHC MALOMĚŘICE BRNO – TATRAN LITOVEL
14. KVĚTNA 14:00 | TJ CEMENT HRANICE – KH BEECH VSETÍN

20. KVĚTNA 17:00 | TATRAN LITOVEL – SHC MALOMĚŘICE BRNO
20. KVĚTNA 17:00 | KH BEECH VSETÍN – TJ CEMENT HRANICE

Foto TOP: HK Hodonín, Foto: KH Beech Vsetín