Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Praha hostila již 26. ročník veteránského turnaje BOBINA CUP

07/02/2023 | ostatní/různé
První únorová sobota byla ve znamení veteránské házené. V Praze se konal již 26. ročník tradičního turnaje BOBINA CUP, kterého se zúčastnil i tým ze Slovenska. A o přátelskou atmosféru a skvělé zážitky nebyla nouze.
Praha hostila již 26. ročník veteránského turnaje BOBINA CUP

Již 26. ročník tradičního turnaje BOBINA CUP, který odstartoval v ranních hodinách, pro 6 celků napříč dvěma státy. Krom krásných, zkušených a pohybově nadaných dam z Hájů, Střešovic, Prahy 4, Jindřichova Hradce, Ústí nad Labem, tento turnaj navštívily po několikáté i dámy z Nitry. Můžete tedy hovořit o tom, že letošní ročník byl opět mezinárodní.

Jako každoročně panovala přátelská atmosféra, padlo mnoho zajímavých gólů, ale nejdůležitější je, že se turnaj odehrál bez zranění.

Turnaj završilo předání Ceny Ireny Štekerové, vyznamenání se předává vždy osobě, která je přínosem pro českou házenou. V tomto ročníku byla udělena panu Petru Pínovi a z rukou spoluorganizátora turnaje pana Jaroslava Kupra, ji převzala manželka pana Píny, paní Vlaďka Pínová.