Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Leden jako měsíc házené. Česká televize bude vysílat všechna utkání z mistrovství světa a připraví 23 živých přenosů

10/01/2023 | reprezentace
Výborná zpráva pro házenkářské fandy! Česká televize odvysílá po spolupráci s Českým svazem házené kompletní program mistrovství světa mužů, neuteče vám tak ani jedno utkání. Monstrózní házenkářská akce bude obsahovat 23 živých přenosů a další bezmála desítku ze záznamu, zbytek utkání bude k dispozici na ČT sport Plus (dřívější HBBTV) a webu ČT sport.
Leden jako měsíc házené. Česká televize bude vysílat všechna utkání z mistrovství světa a připraví 23 živých přenosů

Garantujeme vám, že se v lednu nebudete moct odtrhnout od televizní obrazovky. Česká televize totiž odvysílá mistrovství světa mužů 2023 v kompletním rozsahu, celkem 23 zápasů nabídne v živém vysílání, další bezmála desítku ze záznamu a všechna ostatní utkání si budete moct pustit na ČT sport Plus či webu https://sport.ceskatelevize.cz.

Národní tým se sice šampionátu neúčastní, ale ani o něj nepřijdete. Oba přípravné zápasy se Slovenskem můžete 14. a 15. ledna sledovat rovněž v přímém přenosu z Kutné Hory na ČT sport Plus, dorostenecké utkání pak na TVcom.cz.

„Jde o skvělou reklamu pro házenou. Jsme rádi, že se nám společně s Českou televizí podařilo zařadit do vysílání ze světového šampionátu mužů takové množství utkání. Fanoušci budou mít možnost vidět pořádnou porci vrcholné házené," komentuje prezident ČSH Ondřej Zdráhala. „Sledovat navíc bude možné ČT sport Plus i přípravná utkání mužské reprezentace proti Slovensku, na jaře pak naváží kvalifikační duely můžu i žen.“

Kompletní program webového vysílání ČT sport naleznete na tomto odkaze.

Příjemnou podívanou!