Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Zemřel předseda oddílu házené Tatranu Litovel pan David Číhal

31/12/2020
Tragická zpráva zasáhla nejen litovelské házenkáře před koncem již tak špatného roku 2020. Ve věku pouhých 48 let zemřel 29. prosince 2020 ing. David Číhal, současný předseda oddílu házené TJ Tatran Litovel.
Zemřel předseda oddílu házené Tatranu Litovel pan David Číhal

Funkci předsedy oddílu vykonával od roku 2012, se svými kolegy z vedení mimo jiné přivedl v tomto období družstvo mužů do nejvyšší soutěže a stabilizoval proces výchovy mládeže, když v posledních letech má oddíl v soutěžích družstva všech kategorií.

Začínal samozřejmě jako hráč, později přešel do pozice rozhodčího a trenéra mládeže. K házené přivedl svého bratra Jirku, syna Davida i synovce Matěje, pomáhaly i manželka Lenka a dcera Veronika. Často se podílel s celou rodinou na organizaci nejen soutěžních utkání, ale také na různých dalších akcích oddílu.

Upřímnou soustrast celé rodině.

Poslední rozloučení se uskuteční na litovelském hřbitově v sobotu 2. ledna 2021 ve 13 hodin, obřad bude možné sledovat před obřadní síní. Připojte se, prosíme, tichou vzpomínkou.

Oddíl házené TJ Tatran Litovel

Čest jeho památce!

 

Vzpomínku Lubomíra Krejčíře a týmu Tatranu Litovel na pana Davida Číhala čtěte ve formě rozhovoru zde.