Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Poprvé ve vyšší kategorii spolu. Dorostenci míří do Třeboně, dojde i na utkání se Slovinskem

16/10/2023 | reprezentace, mládež
Naposledy se potkali ještě jako kadeti, nyní už společně zahájí přípravu jako dorostenci. Svěřenci trenéra Jiřího Hynka se sejdou v jihočeské Třeboni, kde na začátku listopadu potrénují, dojde i v tamní hale i k dvojzápasu se Slovinskem. První střetnutí odehrají v sobotu 4. listopadu od 16:00, druhé pak o den později od 10:00.
Poprvé ve vyšší kategorii spolu. Dorostenci míří do Třeboně, dojde i na utkání se Slovinskem

Dorostence čeká první kemp nové sezony. Bude to pro náš první společný kemp, a proto se budeme snažit více hráče poznat, v denním tréninku, a hned od začátku formovat ten nejlepší tým. Zároveň se zaměříme na budování herního stylu, ve kterém navážeme na práci trenérů Pavla Hrachovce a Martina Strnadela. Je třeba co nejrychleji vytvořit vazby mezi hráči jak v obraně, tak útoku," míní kouč českých dorostenců Jiří Hynek.

Od středy 31. října se sjedou do Třeboně, kde společně potrénují a na konci kempu odehrají dva přátelské zápasy se Slovinskem. Úvodní duel je naplánován na sobotu 4. listopadu od 16:00, odveta pak v neděli od 10 hodin. Jsme rádi, že se podařilo sehnat kvalitního soupeře, který nás dostatečně prověří," dodává Hynek.

Nominace na přípravný kemp do Třeboně:

Brankáři: Jáchym Toužimský (Lovci Lovosice), Adam Řeháček (Talent Škoda JS Plzeň), Vojtěch Surovec (Pepino SKP Frýdek-Mísek)
Levá křídla: Jáchym Novák (Lovci Lovosice), Tomáš Vomáčka (HAOLK)
Levé spojky: Matěj Macur (TJ Dukla Praha), Jakub Horáček (TJ Sokol Nové Veselí), Václav Najer (HAOLK)
Střední spojky: Tomáš Koníček (TJ Sokol Nové Veselí), Roman Jahoda (SKKP Handball Brno), Daniel Mahušek (Handball Club Zlín)
Pravé spojky: Jan Baumruk (Talent Škoda JS Plzeň), Adam Škopek (Pepino SKP Frýdek-Místek)
Pravá křídla: Dominik Skopár (C. S. Cargo HBC Jičín), Sebastian Kunert (HC Zubří)
Pivoti: Jan Bíža (Lokomotiva Louny), Ondřej Šíma (Talent Škoda JS Plzeň), Martin Kakač (TJ Sokol Nové Veselí)