Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Španělsko – Česko 35:26. Ani na druhý celek z Pyrenejského poloostrova nenašli dorostenci recept

10/05/2024 | reprezentace
Po čtyřbrankové porážce s Portugalskem narazila dorostenecká reprezentace na Španělsko, s nímž padla 26:35. Svou pouť na turnaji ve Faru dokončí národní tým v sobotu proti Švýcarsku.
Španělsko – Česko 35:26. Ani na druhý celek z Pyrenejského poloostrova nenašli dorostenci recept

Na úvodní branku Čechů zareagovali Španělé třemi zásahy v řadě a od té doby drželi vedení na své straně. Po trefě Jana Baumruka, jenž snižoval na 7:10, navíc hráči z Pyrenejského poloostrova zabrali a pěti góly za sebou odskočili do osmibrankového náskoku, který udrželi až do konce poločasu. Oba celky totiž odcházely do šaten za stavu 19:11 pro Španělsko.

Po dvou minutách druhé půle se dostalo Španělsko až do desetibrankového vedení. Češi se ale rozhodně nevzdávali a po trefě Sebastiana Kunerta z rychlého protiútoku bylo ve 41. minutě sníženo na rozdíl sedmi zásahů. Španělé si však náskok po zbytek utkání pohlídali a slaví výhru 35:26, národní tým zakončí své působení na turnaji ve Faru v sobotu proti Švýcarsku.

Turnaj ve Faru: Španělsko – Česko 35:26 (19:11)
Sestava a branky Česka:
Mičke, Řeháček, Novák – Voves, Kunert 3, Skopár 4, Vomáčka 3, Šíma 3, Mahušek 1, Baumruk 1, Zaoral 1, Mráz 2, Škopek 1, Koníček 7, Kakač, Kušner.

Rozpis utkání národního týmu dorostenců:
sobota 11. května: Česko – Švýcarsko (15:00)