Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Upozornění: Očkování a vstup na EURO 2022

07/09/2021
Evropská házenkářská federace ve své tiskové zprávě ze dne 7. září 2021 upozornila, že v tuto chvíli je garantován vstup na zápasy EHF EURO 2022, které budou hrány na Slovensku, POUZE pro diváky, kteří budou mít v době návštěvy šampionátu dokončené očkování proti onemocnění Covid-19. Osoby, které si již zakoupily vstupenky, a nemají v plánu podstoupit vakcinaci, mohou vracet vstupenky prostřednictvím sítě Eventim do 7. října 2021.
Upozornění: Očkování a vstup na EURO 2022

 

Zda se situace změní a bude možné, aby šampionát navštívili také neočkovaní návštěvníci, v tuto chvíli není EHF schopná garantovat. Tedy pokud návštěvníci chtějí mít jistotu, že o své peníze nepřijdou a nejsou/nebudou v termínu konání EURA naočkovaní, mohou vstupenky vrátit do 7. října 2021. Po tomto termínu nebudou žádosti o vrácení vstupného akceptovány.

Vysvětlení slovenské strany najdete například zde.

 

Podle informací slovenské strany jsou děti do 12 let věku z pohledu slovenské vyhlášky nahlíženy i bez očkování jako plně naočkovaná osoba. V tuto chvíli nás tak slovenští pořadatelů informovali o tom, že děti do 12 let se mohou zúčastnit EHF EURO jako diváci i bez podstoupení očkování.

Prosíme, sledujte aktuální informace, o případných změnách budeme informovat.