Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Trojice extraligových zápasů odložena

17/09/2020
Nařízení spojená s omezením síření onemocnění Covid-19 dál odkládá zápasy STRABAG Rail Extraligy. V programu nadcházejícího víkendu nejvyšší soutěže udělal koronavirus hned tři škrty.
Trojice extraligových zápasů odložena

Kvůli přetrvávajícím karanténním opatřením v týmech Lovosic a Dukly Praha jsou odvolány víkendové duely těchto týmů. Tedy zápasy 3. kola Dukla Praha – Cement Hranice a SKKP Handball Brno – HK FCC Město Lovosice.

„Utkání Lovosic odvolalo vedení soutěže na základě žádosti HK Město Lovosice z důvodu rozhodnutí KHS Ústeckého kraje o karanténě celého extraligového družstva z důvodu pozitivně testovaných členů družstva na COVID 19. V případě Dukly Praha je důvodem pokračující výskyt viróz u hráčů a dobíhající karanténa COVID 19,“ uvedl v rozhodnutí o odvolání utkání ředitel STRABAG Rail Extraligy Stanislav Svoboda.

Nově se mezi týmy zasažené karanténou zařadilo také Nové Veselí a vedení soutěže tak muselo odložit také zápas mezi Frýdkem-Místkem a Novým Veselím. „Důvodem je pozitivní testování tří hráčů na COVID – 19 a prozatím nařízená karanténa celého družstva včetně realizačního týmu,“ uvedl Svoboda v rozhodnutí o odvolání utkání.

Týmy se není dle možností dohodnou na náhradních termínech odložených zápasů.