Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Základní část Extraligy se dohraje o týden později, počítá se s odehráním play-off

03/03/2021
Zástupci klubů nastupujících ve STRABAG Rail Extralize mužů se na úterní schůzce s vedením soutěže dohodli na posunu jednotného termínu sehrání 22. kola základní části Extraligy. Jednohlasně se pak shodli také na dohrání soutěže v systému play-off a to při zachování pravidla postupu ze čtvrtfinále na tři vítězná utkání.
Základní část Extraligy se dohraje o týden později, počítá se s odehráním play-off

 

Ve STRABAG Rail Extralize zbývá odehrát poslední dvě kompletní soutěžní kola, vedle toho dvojici dohrávek 7. kola (v programu 3. března 2021), dvě dohrávky kola 8. a po jedné dohrávce v kolech 19 a 20. Základní část tak měla vyvrcholit závěrečným kolem původně v termínu 20. března, z důvodu postupu HC Zubří do čtvrtfinále Poháru EHF a také s ohledem na nutné dohrávky koronavirem odložených utkání byl termín tohoto jednotného závěrečného kola odložen na sobotu 27. března 2021.

O týden později tak začnou boje play-off STRABAG Rail Extraligy. Ty se se souhlasem všech zúčastněných týmů budou odehrávat podle standardního modelu. Diskutovala se pouze podoba čtvrtfinálových duelů, i v jejich případě se ale účastníci shodli na sehrání čtvrtfinále na tři vítězná utkání. Čtvrfinálové duely play-off tak týmy rozehrají 3. dubna.

Družstva, která nevybojují účast v letošním ročníku play-off, se utkají mezi sebou vždy každý s každým „doma a venku“.