Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Sobotní utkání s Bosnou a Hercegovinou je zrušeno, soupeře zastavilo počasí

03/11/2023 | reprezentace
Výjimečná situace, která si žádá mimořádné řešení. Sobotní zápas mužské reprezentace s Bosnou a Hercegovinou je na poslední chvíli zrušen, balkánský celek zastavila na cestě do České republiky bouře, která v zemi soupeře zrušila všechny blízké lety. Fanoušci, kteří si zakoupili vstupenky na první utkání, budou kontaktováni e-mailem ohledně vrácení vstupného. V sobotu se bude konat místo střetnutí v brněnské hale Vodova otevřený trénink národního týmu s hrou. Nedělní duel začne v původním termínu od 13:00 na Vodově.
Sobotní utkání s Bosnou a Hercegovinou je zrušeno, soupeře zastavilo počasí

Reprezentanti Bosny a Hercegoviny měli do moravské metropole dorazit během pátečního dne, nepříznivý vývoj počasí v jejich zemi však zapříčinil zrušení všech blízkých letů. I přes velmi intenzivní spolupráci obou svazů při hledání náhradních variant dopravy se ovšem nepodařilo najít řešení, ve kterém by byli hostující hráči na utkání připraveni nastoupit s minimálním rizikem zranění po dlouhé dvanácti až čtrnácti hodinové cestě. Soupeř se vydal na cestu autobusem, aby byl připraven odehrát alespoň nedělní utkání.

Omlouváme se tímto za komplikace. Fanouškům, kteří si zakoupili vstupenky na sobotní duel, se ozveme ohledně vrácení vstupného skrze e-mail. Využít mohou zároveň možnosti otevřeného tréninku národního týmu s hrou, který bude samozřejmě bezplatný a začne v původním termínu zápasu od 17 hodin. Nedělní utkání se odehraje podle plánu od 13:00 v brněnské hale Vodova.

A jak se vstupenkami?

  • čárové kódy ze sobotních vstupenek zůstávají v platnosti i na neděli a to do sektoru nejvyšší kategorie B7

  • v případě nevyužití vstupenky budete v pondělí informováni o postupu refundace vstupenek

  • fanoušci, kteří si zakoupili permanentku automaticky obdrží v pondělí informativní e-mail ohledně poloviční refundace vstupenek