Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Klub Házená Uničov oslavil 75. let výročí založení klubu

06/07/2021 | mládež, ostatní/různé
Velké oslavy proběhly v sobotu 26. 6. 2021 v Uničově, kde místní házenkáři uspořádali zábavný program na celý den pro děti i dospělé v rámci 75. let výročí klubu. K vidění byla řada utkání všech kategorií a nechybělo samozřejmě občerstvení či zábavné malování na obličej pro děti, hasičská pěna a mnoho dalšího.
Klub Házená Uničov oslavil 75. let výročí založení klubu

 

Házená Uničov je klub, který tradičně nastupuje v mnoha kategoriích, a to od nejmladších mini až po muže. Nechybí ani dívčí složka, která má většinou zastoupení v kategorii mladší/starší žačky. Házené Uničov nechybí vyškolení trenéři, organizátoři, rozhodčí a vedoucí družstev apod. díky kterým může klub stále fungovat.

Samotný den oslav se nesl ve velice pozitivním duchu. Celý program obsahoval hlavně přátelské střetnutí všech kategorií většinou proti sobě, jen družstvo dívek si pozvalo k tomuto přátelskému utkání děvčata z klubu DHK Zora Olomouc. Mezi těmito střetnutími proběhlo několik soutěží a zapojit se mohli také diváci a fanoušci. Vrcholem bylo exhibiční utkání mužů v odpoledních hodinách. Během dne si mohli návštěvníci pochutnat například na guláši, makrele či grilovaném masu. Pro děti bylo po celý den k dispozici malování na obličej a dorazili také hasiči s pěnou.

Házená Uničov je jedním ze stálých dlouholetých klubů v Olomouckém kraji, a jak bylo již zmíněno, každý rok přihlašuje do soutěže několik kvalitních družstev. Za Olomoucký kraj přejeme celému klubu mnoho úspěchu a děkujeme za další skvělou sportovní házenkářskou akci v rámci oslav výročí.