Víkendové sólo představení MOL ligy jednoznačně pro Olomouc

21/11/2020
Kvůli pohárové účasti českých týmů v Evropě i koronavirové nákaze bylo na programu MOL ligy nakonec o tomto víkendu jen jediné utkání. V něm se střetly hráčky Hodonína a Olomouce a body nakonec odjely na Hanou.

HK Hodonín – DHK Zora Olomouc 22:38 (9:18) - statistiky

Olomouc zaskočila domácí Jihomoravanky hned v úvodu. Po deseti minutách hry to bylo 9:1, první time-out bral domácí celek už v 5. minutě. První trefa do sítě Olomouce padla až v 11. minutě z ruky Višňovské. Olomouc ale stále šlapala na plyn a o poločase stále držela devítibrankový náskok. A drama se nekonalo ani ve druhé půli. Olomouc navyšovala vedení, ve 43. minutě to bylo už o propastných osmnáct gólů 30:12 a Hanačky bezpečně a bez větších obtíží dovedly zápas k jasnému vítězství.