Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Informace k refundaci vstupenek na sobotní utkání Česko – Bosna a Hercegovina

07/11/2023 | DŮLEŽITÉ!, reprezentace, ostatní/různé
První ze dvou přípravných utkání mužské házenkářské reprezentace s Bosnou a Hercegovinou bylo na poslední chvíli zrušeno. Balkánský celek zastavila na cestě do České republiky bouře, která v zemi soupeře zrušila všechny blízké lety. V následujícím článku se dozvíte, jak postupovat v případě refundace vstupenek.
Informace k refundaci vstupenek na sobotní utkání Česko – Bosna a Hercegovina

Sobotní utkání Česko – Bosna a Hercegovina

Vstupenky na sobotní duel proti Bosně zůstaly v platnosti i pro nedělní odvetu tak, aby mohli návštěvníci uplatit stejné čárové kódy bez nutnosti výměny vstupenek. Pokud jste tuto možnost nevyužili, je možné využít refundaci lístků v plné výši.

Žádost o refundaci vstupného lze podat do 30. 11. 2023. K uplatnění nároku na vrácení vstupného a hladký průběh procesu refundace využijte, prosíme, webového formuláře v e-mailu od společnosti Ticketstream, který vám dorazil do zadané e-mailové schránky. Pokud tento e-mail nemůžete nalézt, ozvěte se nám, prosím, na adresu lenzova@handball.cz.

Permanentky na obě utkání

Pro fanoušky, kteří si zakoupili permanentku, tedy vstup na obě utkání, platí automatická refundace lístků ve výši 50 %. Částka vám bude automaticky vrácena na účet, ze kterého jste platili vstupenky. Platba by vám měla být připsána do konce tohoto týdne.

Omlouváme se za způsobené komplikace a věříme, že se na utkání národního týmu uvidíme příště.

Foto: Petr Ryp (Česká házená)