Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Junioři ani dorostenci na Rakousko nestačili, odvety sehrají v neděli

05/11/2021
Ani jeden z českých mládežnických výběrů v úvodním přípravném zápase Rakušany nezdolal. Zatímco dorostenci prohráli v prvním zápase 26:31, junioři podlehli 18:25.
Junioři ani dorostenci na Rakousko nestačili, odvety sehrají v neděli

 

Dorostenci nezachytili začátek utkání. „Rozhodl úvod zápasu, první poločas, kdy nám chyběla agresivita v obraně a dostávali jsme jednoduché góly. Možná to pramenilo i z nervozity,“ mrzelo po prvním reprezentačním utkání nového dorosteneckého výběru jeho trenéra Jiřího Hynka. O poločase Češi ztráceli 12:18 a přestože se ve druhé půli zvedli, nestačilo to: „Pak jsem se vrátili do zápasu, bylo to mínus jedna branka 25:24 a je škoda, že jsme nezvládli závěr. Neproměnili jsme tři, čtyři vyložené šance a výsledek mohl být lepší. Přesto si myslím, že v nedělní odvetě máme šanci zahrát lepší utkání, když se budeme vyvarovat chyb v koncovce a zvýšíme agresivitu v obraně.“

Junioři si rozehráli zápas vyrovnaněji, i když i jim rakouský soupeř utekl ve 26. minutě už do tříbrankového náskoku 11:8. Poločas skončil za stavu 13:10. Po vyrovnaném úvodu druhé půle ale závěrečnou patnáctiminutovku zvládli lépe domácí házenkáři a na konci zvítězili 25:18.

„Spokojený nejsem. V prvním poločase fungovala obrana, od soupeře byl velký tlak. Bohužel naše údernost v útoku byla slabá. To se potvrdilo i v druhém poločase. Ve chvíli, kdy jsme se dotáhli na 15:14, jsme nebyli schopní dát branku. Přišly čtyři sedmimetrové hody, trháky, ztráty míče… Konečný výsledek beru jako trochu nespravedlivý, ale tak to bohužel chodí,“ hodnotil utkání trenér juniorského celku Pavel Pauza a k vyhlídkám na odvetu dodal: „Doufám, že vzroste naše efektivita v útoku. Osmnáct branek je strašně málo. S pětadvaceti inkasovanými bych byl před utkáním spokojený, ale s osmnácti nastřílenými góly určitě ne.“

 

Dorostenci: Rakousko – Česká republika 31:26 (18:12)

Junioři: Rakousko – Česká republika 25:18 (13:10)

 

Další program českých týmů

7.listopadu 2021 ve 12.00 Česká republika - Rakousko - MUŽI

7.listopadu 2021 ve 14.30 Česká republika - Rakousko, Brno, hala Vodova, živě Tvcom.cz - JUNIOŘI

7.listopadu 2021 ve 17.00 Česká republika - Rakousko, Brno, hala Vodova, živě na Tvcom.cz - DOROSTENCI

 

Vstupenky na utkání s Rakouskem (Brno 7. listopadu, hala Vodova) kupujte on-line ZDE nebo v síti Ticketstream.

Cena vstupenky 150 Kč na všechna tři utkání (muži, junioři, dorostenci)

 

Upozornění

Zakoupením vstupenky návštěvník potvrzuje, že přebírá zodpovědnost za dodržování pokynů vyhlášených vládou ČR v rámci mimořádných opatření vyhlášených v souvislosti s epidemií koronaviru a bude se řídit pokyny pořadatele akce.

Děti do 14 let (včetně) zdarma. Mládež od 15 let platí plné vstupné.

Držitel nebo držitelka průkazu ZTP/P a doprovod mají vstup zdarma a jejich vstupenky jsou pouze na e-mailovou objednávku: info@ticketstream.cz. Součástí e-mailu musí být scan nebo fotografie průkazu opravňujícího ke slevě.