Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Juniory čeká setkání v Třeboni. Odehrají i dva duely proti Rakousku

23/10/2023 | mládež, reprezentace
Nejstarší mládežnická kategorie zahájí na přelomu října a listopadu svůj úvodní kemp. Na něj zavítají do Třeboně, kde se sejdou od 31. října do 5. listopadu. V rámci něj Pauzovi svěřenci dvakrát změří síly se soupeřem ze zahraničí. O víkendu vyzvou na jihu Čech Rakousko.
Juniory čeká setkání v Třeboni. Odehrají i dva duely proti Rakousku

Junioři na úvod sezony zamíří společně a dorostenci do Třeboně. Tam ve středu 31. října odstartuj tréninkový kemp, který o víkendu završí dvojzápasem s Rakouskem. Po létě to bude první sraz. Čeká nás šest tréninků, než odehrajeme přátelská utkání. Zaměříme se na všechno. Na mistrovství fungovala obrana s brankáři, trochu větší důraz bude ale na útočné kombinace," říká trenér juniorů Pavel Pauza.

První střetnutí je naplánováno na sobotu 4. listopadu od 18:00, odvetný zápas se uskuteční v neděli 5. listopadu od 12:00. Se soupeřem už se tahle parta setkala. Doufám, že herně uděláme krůček dopředu a navážeme na práci z dorostenecké kategorie. Věřím nejen v herní, ale i mentální posun," dodává kouč.

Nominace na přípravný kemp do Třeboně a dvojzápas s Rakouskem:

Brankáři: Matěj Brychlec (HCB Karviná), Vojtěch Košťálek (SKH Polanka n. O), Pavel Dufek (Handball Club Zlín)
Levá křídla: Jaroslav Honc (Házená Mělník), Adam Beneš (Talent Plzeň)
Levé spojky: Jonáš Josef (TJ Dukla Praha), Daniel Bláha (Talent Plzeň), Václav Košťálek (SKH Polanka n. O.), Pavel Mancl (Handball Club Zubří)
Střední spojka: David Flajsar (TJ Sokol Nové Veselí), Vojtěch Prašivka (TJ Sokol Ostrava)
Pravé spojky: Mikuláš Macur (TJ Dukla Praha), Dan Erebai (TJ Dukla Praha)
Pravá křídla: Filip Matouš (HBC Jičín), Martin Hrubý (TJ Dukla Praha)
Pivoti: Pavel Ogoun (HBC Olomouc 1966), Adam Přerovský (HBC Olomouc 1966), Kristián Duda (TJ Dukla Praha)