Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Velká generálka! Juniorky čeká poslední zápas před MS, v Jindřichově Hradci bude i autogramiáda Jeřábkové

05/06/2024 | mládež, reprezentace
Naposledy se v této kategorii představí před domácím publikem, zároveň také před světovým šampionátem. Dvojutkáním se Švýcarskem národní tým juniorek zakončí v Jindřichově Hradci přípravu na mistrovství světa, které od 19. do 30. června hostí Severní Makedonie. První duel se odehraje za zavřenými dveřmi, na druhém (8. června od 11:00) vás bude čekat nejedno překvapení. Dorazte hráčky podpořit.
Velká generálka! Juniorky čeká poslední zápas před MS, v Jindřichově Hradci bude i autogramiáda Jeřábkové

Pořádná rozlučka s domácím publikem. České juniorky už netrpělivě vyhlíží mistrovství světa do dvaceti let ve Skopje, kde se v základní skupině utkají se Švédskem, Čínou a Alžírskem. Ještě před odjezdem je ale prověří Švýcarsko. „Naladíme tým na vrcholovou akci. Jedná se o poslední zápasy v této kategorii na domácí půdě," poukazuje hlavní trenér Dušan Poloz.

Jeho svěřenkyně závěrečné klání před světovým šampionátem odehrají proti Švýcarsku v sobotu 8. června v Jindřichově Hradci od 11:00. Součástí tohoto zápasu bude také autogramiáda s hvězdou seniorské reprezentace Markétou Jeřábkovou. A ještě jedno další překvapení, o které nesmíte přijít.

„Chtěl bych všechny fanoušky na utkání pozvat. Budou mít možnost vidět jedinečný házenkářský zápas a spoustu hráček na posledním utkání před mistrovstvím světa,“ doplňuje trenér.

Přijďte hráčky podpořit a pomoct jim zvládnout generálku na MS!