Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

EUROPEAN OPEN U17 - DEN 4: Výhra nad Polskem přinesla boj o devítku. S kým se kadeti střetnou?

06/07/2023 | mládež, reprezentace
Čeští reprezentanti zaznamenali na turnaj EUROPEAN Open další cenný skalp. V zápasech o umístění si po Lotyšsku a Estonsku poradili také s Polskem. Své soky porazili o pět branek 26:21, když vývoj zápasu otočili ve svůj prospěch. V pátek si tak zahrají o konečné deváté místo proti Faerským ostrovům, utkání můžete sledovat od 13:30.
EUROPEAN OPEN U17 - DEN 4: Výhra nad Polskem přinesla boj o devítku. S kým se kadeti střetnou?

Polsko - Česko 21:26 (10:9)
Národní tým si do 15. minuty vybudoval tříbrankový náskok, ten ale Poláci dokázali smazat a po poločase vedli 10:9. Nicméně poté přišla pasáž, v níž kadeti odskočili do vedení 14:12, a to už nepustili. Soupeři se snažili o vyrovnání, na něj už ale také nedošlo. Hrachovcovi svěřenci ve 46. minutě vedli dokonce o šest gólů. Polákům se podařilo ještě dvěma přesnými střelami rozdíl usměrnit, čeští mladíci nakonec ovládli zápas poměrem 26:21. Znamená to tedy, že se na závěr turnaje utkají o deváté místo s Faerskými ostrovy. Zápas se odehraje v pátek 7. července od 13:30.