Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Kemp házenkářských nadějí Nymburk 2022

Kemp je tradiční akcí pro talentované hráčky, která probíhá pravidelně v lednu ve Sportovním centru v Nymburce.
Kemp házenkářských nadějí Nymburk 2022

Bohužel talentované hráčky ročníku 2006 o svůj Nymburk v roce 2021 přišly (samozřejmě kvůli koronavirovým opatřením).

Hráčky ročníku 2007 měly štěstí a mohly se akce zúčastnit. Vybráno bylo 60 dívčích házenkářských nadějí z celé České republiky (zastoupeny byly tentokrát všechny kraje).

Kemp měl tradiční program. Ve středu odpoledne proběhla průpravná tréninková jednotka. Hráčky postupně prošly stanoviště Atletika, Obrana, Přihrávky, Koordinace a Hry (resp. Rozhodovací procesy).

Čtvrteční dopoledne bylo ve znamení turnaje. Hráčky byly rozděleny do pěti družstev (bez ohledu na klubovou nebo krajovou příslušnost). Odpoledne pak bylo na programu testování. Testovalo se v těchto disciplínách: Agitly (tzv. T-běh),  Driblink po osmičce, Rychlost hodu, Skok daleký z místa a Beep test. V něm výborně zaběhla Maruška Šantorová (2. nejlepší výkon ze všech). V celkovém pořadí testování skončila na 5. - 7. místě Barbora Stulíková.  Do první dvacítky se ale vešlo hned 5 našich hráček, gratulujeme!

V pátek dopoledne se hráčky sešly ke specializovanému tréninku. Zde byla připravena čtyři stanoviště - střelba, herní cvičení, obrana, náběhová cvičení.

Odpoledne probíhala druhá část kempového turnaje.

Kemp vyvrcholil v sobotu dopoledne utkáními týmů Super a Elite, a také dovednostními disciplínami. Do finále sedmimetrových hodů se dostaly brankářka Adéla Chvátalová, střelkyně Majda Růžková a Tereza Košková. Terka Koši měla nejpřesnější mušku ze všech a v napinavém finále zvítězila.

V utkání týmů Super si zahrála Tereza Vaicová.

V týmech Elite předvedly krásné akce Maruška Šantorová, Adéla Chvátalová, Barbora Stulíková, Majda Růžková, Tereza Košková, Kateřina Březinová.

Z důvodů zranění nemohla bohužel kemp dokončit Laura Vopatová.

Všem děvčatům děkujeme za výbornou reprezentaci nejen našeho klubu, ale celého Plzeňské kraje!