Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Už se stává tradicí. Velká Bystřice hostila další ročník kempu Pavla Horáka

20/07/2023 | ostatní/různé, mládež
Po roce opět na místě činu. V minulém týdnu proběhl již čtvrtý ročník tradičního kempu Pavla Horáka. O letní házenkářský kemp ve Velké Bystřici byl opět obrovský zájem, zúčastnilo se ho spoustu házenkářských osobností a mladí sportovci se učili od těch nejzkušenějších.
Už se stává tradicí. Velká Bystřice hostila další ročník kempu Pavla Horáka

Kemp Pavla Horáka je již tradičním prázdinovým kempem v našem kraji. Celý kemp probíhá ve Velké Bystřici, která poskytuje skvělé zázemí pro tento prázdninový program pro děti, ke kempu se přidal již minulý rok také příměstský tábor, a proto ani ti nejmenší o nic nepřichází.

Ani tento rok nechyběly vzácné návštěvy, samozřejmě hlavní postava házenkář Pavel Horák, dále kemp navštívili například reprezentanti Standa Kašpárek, Tomáš Mrkva, Natálie Kuxová, dále Jirka Dokoupil nebo celý tým HC Zubří. Mladí házenkáři a házenkářky se tak zdokonalovali pod dohledem těch nejzkušenějších hvězd české házené. Věříme, že si to všichni společně parádně užili. Před všemi organizátory a trenéry tohoto kempu opět klobouk dolů. Jsme rádi, že se v našem kraji ani o prázdninách děti nenudí.