Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Kluby mohou podávat předběžné přihlášky do soutěží

22/04/2021 | soutěže, svaz
Po předčasném ukončení letošního soutěžního ročníku otevírá Český svaz házené možnost přihlašování do soutěží řízených ČSH. Kluby mohou do 30. dubna 2021 podávat předběžné přihlášky do 1. a 2. lig dorostu a dospělých ženské i mužské složky.
Kluby mohou podávat předběžné přihlášky do soutěží

 

Soutěžní úsek ve spolupráci se zástupci Exekutivy ČSH rozhodl o zahájení příprav na soutěžní ročník 2021/2022. Činí tak v návaznosti na rozhodnutí Exekutivy ČSH ze dne 30. března o zrušení amatérských soutěží.

Brzkého ukončení amatérských soutěží tak bude využito pro přípravu ročníku následujícího, a sice otevřením přihlášek do soutěží v informačním systému H-net 2.0. Dnešním dnem je zahájeno přihlašování, prostřednictvím kterého mají kluby možnost až do konce dubna přihlásit svá družstva do všech soutěží organizovaných Českým svazem házené, tedy 1. a 2. ligy dorostu a dospělých. Jedná se prozatím o předběžné přihlášky, které budou řídícímu orgánu soutěží sloužit jako podklad k vytvoření struktury soutěží ročníku 2021/2022, a to dle projeveného zájmu klubů o účast v jednotlivých soutěžích.

Český svaz házené otevírá možnost předběžných přihlášek také proto, aby kluby mohly po delším výpadku vyhodnotit své možnosti a oznámit zájem o účast v jednotlivých soutěžích a aby struktura těchto soutěží odpovídala v největší míře možnostem a požadavkům zúčastněných klubů. Tyto přihlášky budou za strany soutěžního úseku i informačního systému nahlíženy jako předběžné, tedy nebudou v tuto chvíli nijak zpoplatněny.

Termín pro podání předběžných přihlášek je do 30. dubna 2021.

Závazné přihlášky budou kluby podávat až po vytvoření a schválení struktury soutěží.