Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Už jste to zažili? Ty největší emoce jsou v kotli, přijďte táhnout nároďák za postupem

08/09/2023 | reprezentace
Ostrou zkouškou prošel už minulou sezonu. Kotel táhnul mužskou reprezentaci v červeném pekle proti Islandu, při rozlučce Martina Galii nebo během bitvy žen o všechno se Švýcarskem. Víte, co všechny zápasy spojuje? Národní tým pokaždé vyhrál. Proto vás teď budeme potřebovat na značkách hlasitější než kdy jindy. Nová sezona plná emocí začíná ve Zlíně už 11. října od 17:15 a proč rovnou nezkusit ty největší emoce?
Už jste to zažili? Ty největší emoce jsou v kotli, přijďte táhnout nároďák za postupem

„Kotel reprezentace je novinkou z minulé sezony. Chtěli jsme fanouškům vytvořit takové podmínky, aby společně mohli vytvářet atmosféru v hale a zároveň je za jejich podporu odměnit," říká marketingový ředitel České házené Michal Špaček a naráží na zlevněné vstupné. To zůstává i nadále.

Co když jste ale ještě nikdy atmosféru mezi největšími fandy nezkusili? To vůbec nevadí. Kotel není vyhrazen jen pro bubeníky a vlajkonoši, naopak patří všem, kteří chtějí maximálně podporovat reprezentaci na cestě za vítězstvím. A to třeba pouze pomocí hlasivek. My chceme jen jedno: Slyšet vás!

„Budeme rádi, když se k nejvěrnějším fandům připojí i ti, kteří v kotli ještě nebyli a třeba o tom přemýšleli," pokračuje Špaček. „Prodej vstupenek na utkání s Finskem odstartoval, kotel je opět vyznačen na portále Ticketstream modrou barvou.“

Startujeme ve Zlíně.

UŽ JSTE ZAŽILI TY NEJVĚTŠÍ EMOCE V KOTLI?

👉 VSTUPENKY JSOU V PRODEJI 👈