Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Krajské oddíly byly úspěšné v bojích o Žákovskou ligu

30/11/2023
O víkendu 25. a 26. listopadu 2023 proběhly republikové kvalifikační turnaje o Žákovskou ligu starších žáků. Již předtím byly známé také účastnice Žákovské ligy starších žaček. Kraj Vysočina budou v letošní sezoně reprezentovat tři oddíly!
Krajské oddíly byly úspěšné v bojích o Žákovskou ligu

V kategorii chlapců díky výhře v krajské kvalifikaci postoupil již v říjnu oddíl TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou. V kvalifikačních turnajích pak byly úspěšné také dva sokolské oddíly. Ve skupině H vybojoval postup z prvního místa oddíl TJ Sokol Velké Meziříčí. Ve skupině F bojoval oddíl TJ Sokol Nové Veselí, který skončil na druhém místě, a postoupil jako nejlepší tým z druhých míst. První turnaje se v kategorii chlapců uskuteční již o víkendu 9. a 10. prosince 2023. Velké Meziříčí zamíří do Českých Budějovic, Nové Veselí a Ledeč nad Sázavou pak do Zlína. Oba turnaje se odehrají v sobotu 9. prosince.

V kategorii dívek nastoupí v letošním ročníku Žákovské ligy vítězky podzimní části Ligy Vysočina starších žaček - družstvo TJ Sokol Velké Meziříčí. Pro dívky se soutěž rozbíhá už o víkendu 2. a 3. prosince 2023. Velké Meziříčí čeká v sobotu turnaj na domácí půdě.

 

Gratulujeme všem postupujícím a přejeme všem týmům hodně štěstí do aktuálního ročníku!