Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Jihomoravský krajský svaz házené vypisuje výběrové řízení na pozici Krajského manažera

16/03/2023
Jihomoravský krajský svaz házené (JmKSH) vypisuje výběrové řízení na pozici Krajského manažera JmKSH. Podrobnosti o pozici a náplni práce se dozvíte níže.

Pracovní náplň:

  • Vedení jednání se školami při organizaci ukázkových hodin, kroužků házené a organizace Školních lig

  • Jednání s kluby v regionu a organizace akcí JmKSH a ČSH

  • Vedení jednání a realizace propagačních akcí házené ve spolupráci s orgány místní samosprávy

  • Podíl na tvorbě a realizaci plánu rozvoje házené v regionu

Další aktivity a úkoly:

  • Organizace a spolupráce s Českým svazem házené na celostátních akcích (krajské a národní reprezentace)

  • Organizace a spolupráce s Českým svazem házené na celorepublikových projektech (Házenkářský desetiboj, Žákovské ligy, Olympiáda dětí a mládeže, ...)

  • Správa informačního systému

  • Organizace školení a seminářů

  • Spolupráce a příprava dokumentů pro KSH a ČSH

  • Administrativní práce a podpora

Očekáváme:

  • Samostatnost a aktivitu

  • Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti

  • Časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • Práci ve sportovním prostředí

  • Práci na HPP na dobu určitou do 30.4.2024, jedná se o zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou

  • Volnou pracovní dobu, práce z kanceláře i domova

  • Pracovní mobil a notebook

Požadavky:

  • Dokončené středoškolské vzdělání

  • Znalost sportovního (házenkářského) prostředí výhodou

  • Znalost práce na PC – MS Office, Google disky

  • Řidičský průkaz sk. B

Plat 30.000 Kč hrubého, pracovní doba 40 hodin týdně, 160 hodin dovolené/rok.

Místo výkonu práce: Brno a Jižní Morava.

V případě zájmu zašli svůj životopis na jmksh@handball.cz.