Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

On-line liga se rozjela i na Vysočině

26/04/2021 | mládež
Do pilotního projektu On-line ligy, který vznikl v Středočeském kraji, se zapojil také Krajský svaz házené Kraje Vysočina. Do této ligy se zapojily všechny oddíly Kraje Vysočina v kategorii mini žactva, mladšího a staršího žactva.
On-line liga se rozjela i na Vysočině

 

Systém On-line ligy KSHV je poněkud upraven oproti projektu zakládajícího Středočeského kraje. On-line liga se nehraje v systému H.net a zápasovým způsobem, ale družstva mezi sebou soutěží o nejlepší družstvo v dané disciplíně. Vedoucí družstev vyplňují upravený zápis o utkání, který na konci daného kola posílají krajskému manažerovi k vyhodnocení.

Do 1. kola On-line ligy, které odstartovalo na Velikonoční pondělí 5. dubna a bylo uzavřeno 20. dubna, se zapojilo celkem 20 družstev v jednotlivých kategoriích, které jsou v kategorii mladšího a staršího žactva rozděleny na chlapce a dívky. Mimo krajské oddíly se zapojily i týmy z jiných krajů - konkrétně z Jihomoravského kraje HK Hodonín v kategorii mini žactva, z Ústeckého kraje v mladších a starších žákyních DHK Baník Most, a ze sousedícího Jihočeského kraje se zapojilo družstvo HC Milevsko v kategorii starších žaček. Vzhledem k délce prvního kola čekala na družstva čtyři disciplíny v mladším a starším žactvu, a tři disciplíny v mini žactvu.

Celkem se prvního kola online ligy zúčastnilo 173 dětí.

 

Předpis Online ligy KSHV zde

Výsledky v kategorii mini žactva zde

Výsledky v kategorii mladších žáků zde

Výsledky v kategorii mladších žákyň zde

Výsledky v kategorii starších žáků zde

Výsledky v kategorii starších žákyň zde