Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Plzeňské ligy mohou začít!

27/08/2023 | mládež
Ve čtvrtek 27. července se konalo tradiční setkání klubů Plzeňského a Karlovarského kraje, jehož součástí bylo i rozlosování jednotlivých soutěží.
Plzeňské ligy mohou začít!

V loňské sezoně bohužel musela být některá utkání kontumována z důvodů nemocí. Dalším bolavým místem byl počet aktivních rozhodčích, který se bohužel stále snižuje. Potěšující je ale zájem nových adeptů, jejichž vyškolení by mělo proběhnout v průběhu září. Doufáme, že budou brzy připraveni, pískání je bude bavit a vydrží u něj jako některé plzeňské legendy s píšťalkou (např. Jaroslav März, Josef Nový nebo Tomáš Měšťánek).

I v letošním soutěžním ročníku bude pokračovat Plzeňská liga mužů. Představí se Šťáhlavy, Rokycany, HK Slavia VŠ Plzeň, Starý Plzenec a Lokomotiva Plzeň.

Soutěže dětí se budou hrát turnajovým způsobem. U minižactva, stejně jako v předchozích letech, vyzvou pořadatelé turnaje týmy zhruba s dvoutýdenním předstihem k přihlášení na jednotlivé turnaje. Ostatní soutěže budou probíhat turnajově a ve většině z nich se představí týmy nejen Plzeňského, ale i Karlovarského kraje.

Do žákovských soutěží se přihlásilo

  • ·       7 družstev starších žaček

  • ·       7 družstev starších žáků

  • ·       7 družstev mladších žaček

  • ·       10 družstev mladších žáků

Rozlosování prvních kol si můžete prohlédnout zde.