Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Poslední příprava házenkářek Karlovarského kraje přesně týden před "odletem" na Olympiádu dětí a mládeže

21/06/2022 | mládež
Dvě tréninkové jednotky proložené společným nedělním obědem absolvovaly děvčata jak vybraná, tak i náhradnice pro výběr Karlovarského kraje házené dívek. Zatímco většina populace tento tropický den trávila někde u vody nebo raději vůbec nevycházela, tyhle mladé sportovkyně strávily čtyři rozdělené hodiny intenzivním pohybem, ve kterém jsme se snažily ještě dopilovat určité fáze herní spolupráce týmu složeného z hraček dvou klubů, a to konkrétně z HC Hvězda Cheb a Házené Kynžvart.
Poslední příprava házenkářek Karlovarského kraje přesně týden před "odletem" na Olympiádu dětí a mládeže

Snažili jsme se hráčkám vnuknout pár věcí, na kterých by měla být naše hra založena. Je jasné, že pro některé to bylo moc informací a praktických požadavků najednou. V krátkém čase nelze pomalu vůbec předělat návyky a zvyky některých hráček, které zrovna nezapadají do našich herních představ. Ale hlavní je, že jsme se o to snažili, že jsme nic nevypustili a v rámci možností jsme do přípravy dali opravdu vše.

Teď už nám nezbývá nic jiného než v každém olympijském zápase odevzdat maximum, tak abychom vždy odcházeli s dobrým pocitem, že jsme na palubovce nechali tělo i duši. Při ukončení tohoto našeho tréninkového setkání bylo děvčatům krom potřebných informací a pokynů předáno vybavení od Krajského svazu házené a od Krajského úřadu Karlovarského kraje. Dresy, trenky a brankařské mikiny od firmy Penalty ze Sportu MH Plzeň od legendy české házené Radka MOTLÍKA a reprezentativní vybavení pro celou krajskou výpravu od firmy Erima. Myslím, že nejen děvčata jsou vybavena vkusně a slušivě a už si můžeme jen přát, aby se nám všem podařilo 26. 6. 2022 v časných ranních hodinách ve zdraví odcestovat. Poklud budete mít možnost sledovat v tentýž den slavnostní zahájení, které proběhne na Adrově stadionu SK Sigma Olomouc, hledejte našich šestnáct děvčat mezi nastupujícími sportovci za vlajkou karlovarské výpravy. Naše hráčky zde společně s tenisty budou na plochu nastupovat za celou krajskou výpravu. Pevně věřím, že to pro ně bude krásná a motivující zkušenost, která je do budoucna povzbudí k ještě lepšímu přístupu ke sportu, kterému se věnují. Vás všechny, kteří nás podporujete, prosím, držte nám palce, budeme to potřebovat.

Výběr našeho Karlovarského kraje tvoří tyto hráčky: Vanesa MELKOVÁ, Barbora SPÁLOVSKÁ, Tereza JELÍNKOVÁ, Tereza VOBORNÍKOVÁ, Adéla MIŠÁNKOVÁ, Karolína JEDLIČKOVÁ, Kateřina BREJCHOVÁ, Barbora SCHULZOVÁ, Karolína KUNOVÁ všechny z HC Hvězda Cheb. Jana PUŽOVÁ, Žaneta ŠANDOVÁ, Markéta KONIGOVÁ, Adéla NOVÁKOVÁ, Nina SALAJKOVÁ a Linda BAŤKOVÁ všechny z Házené Kynžvart.                                    

Vedoucí týmu: Martin MIŠÁNEK, Trenér: Jiří MARŠÍK

Jiří MARŠÍK – trenér výběru Karlovarský kraj