Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Jen jediný zápas na víkendovém programu MOL ligy

20/11/2020
Původně měly být s ohledem na účast Slavie Praha a Baníku Most odehrány o víkendu dva české zápasy nejvyšší soutěže žen. Ale člověk míní, testy na Covid-19 mění. Zápas mezi Porubou a Plzní je odložen, hrát se tak bude jen v Hodoníně.
Jen jediný zápas na víkendovém programu MOL ligy

 

Pozitivní testy na koronavirus a hygienou nařízená karanténní opatření uvalená na hráčky Poruby tak vedla k tomu, že Slovenský svaz házené jako řídící orgán MOL ligy nařídil odložení plánovaného zápasu s DHC Plzeň.

„Na základě karanténních opatření v našem týmu bylo plánované zítřejší utkání s DHC Plzeň odloženo,“ uvádí na svém webu zástupci DHC Plzeň a dodávají: „Vzhledem k reprezentační pauze, která začíná o tomto víkendu, budou další utkání MOL Ligy odehrána až v roce 2021. Snad už bude situace kolem Covid 19 lepší a soutěž bude probíhat pravidelně a, doufáme, už i před diváky.“

Na programu nadcházejícího víkendu, toho posledního před reprezentační pauzou, je tak jediný zápas MOL ligy a to střetnutí HK Hodonín a DHK Zory Olomouc. Začíná v sobotu v 16 hodin.