Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Brno dohání zápasové manko, Královo Pole v sobotu proti Novému Veselí

14/01/2021
Tým Brna dohání zápasové manko způsobené dlouhým přerušením jeho působení v soutěži vinou karanténních opatření. Zatímco všechny ostatní týmy mají odehráno minimálně 11 utkání a sousední Maloměřice dokonce 14, Brno vinou covidu dosud v sezóně odehrálo pouze 9 střetnutí. To desáté mají Brňané na programu o víkendu, kdy nastoupí proti Novému Veselí.
Brno dohání zápasové manko, Královo Pole v sobotu proti Novému Veselí

 

STRABAG Rail Extraliga

16. 1. 2021 17:00 SKKP HANDBALL BRNO - TJ SOKOL NOVÉ VESELÍ

 

„Čeká nás zápas proti velmi motivovanému soupeři, který potřebuje zlomit sérii špatných výsledků. Musíme být velmi obezřetní, protože Nové Veselí má velmi silný a stabilní tým, který je spolu velmi dlouho a podzimní výsledky jsou spíše shoda okolností, a příliš neodpovídají kvalitě hráčského kádru,“ upozorňuje obezřetně trenér Brna Pavel Hladík, který do týmu Králova Pole přišel právě z Vysočiny a tým Nového Veselí tak dobře zná.

„Největší hrozba je ze spojkové řady, která hraje již dvě sezóny ve stejném složení a je velmi kompaktní. Tým má navíc i stabilně dobře chytající dvojici brankářů. Síla je i v přechodové části. I proto musíme přistoupit k utkání s velkou pokorou, zodpovědně se připravit a získat dva body, které potřebujeme,“ dodal Hladík.

Toho mrzí i to, že zápas v Brně bude opět bez divácké podpory. „ Myslím, že je více než kdy jindy škoda, že utkání se hraje bez diváků. Diváci Veselí, kteří patří k nejlepším v extralize jezdí vždy do Brna ve velkém počtu. I zájem brněnských fanoušků o náš klub je v tuto chvíli značný. Jsem přesvědčený, že by se hrálo před plně zaplněnou halou a opravdu mě mrzí, že tento zápas proběhne před prázdnými tribunami,“ posteskl si trenér Brňanů.

Pro Nové Veselí to byl týden jako na houpačce. „V jeho začátku jsme pokračovali v naplánované lednové přípravě zaměřené především na zvýšení úrovně kondičních schopností a agresivity v obraně. Ale vzhledem k neočekávané neúčasti českého naroďáku na MS v Egyptě jsme museli od středy výrazně pozměnit obsahovou náplň tréninků a nastavit hlavy na sobotní zápas v Brně,“ vysvětlil trenér Nového Veselí a do Brna vzkázal: „Na zápas se těšíme. Víme jak vypadá ligová tabulka a stejně tak víme, co potřebujeme zlepšit, abychom začali sbírat body. Do Brna jedeme bojovat o každý gól, o každý odražený míč, o naše renomé."