Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

V předehrávce MOL Ligy na sebe narazí zatím neporažené týmy. Kdo ovládne šlágr?

20/09/2022 | soutěže
Ve středu se odehraje jen jediný zápas MOL Ligy žen. A půjde o pořádný šlágr! Kvůli nabitému programu Mostu, který čeká v sobotu 24. září duel s Lublaní v rámci Ligy mistryň, se musí utkání se Slavií odehrát už v týdnu. Ani jeden z týmů zatím v letošním ročníku neztratil žádný bod. Který z nich odejde se čtvrtou výhrou v řadě?
V předehrávce MOL Ligy na sebe narazí zatím neporažené týmy. Kdo ovládne šlágr?

Házenkářky Mostu si opravdu moc neodpočinou. Jelikož je každý týden čekají duely v Lize mistryň, které se hrají o víkendu, musí své zápasy odehrát uprostřed pracovního týdne. V domácí soutěži jsou ale stále stoprocentní, po třech utkáních mají na kontě šest bodů. Naposledy si Černí andělé připsali výhru o devět branek v repríze loňského finále, ve kterém porazili Plzeň 30:21.

Slavia do Evropského poháru vstoupí až v říjnu, a tak má zatím volnější program a soustředí se jen na MOL Ligu. A to jí vychází skvěle. Po třech zápasech je na špičce tabulky díky třem výhrám a lepšímu skóre. Nastřílela totiž 101 branek, zatímco jich inkasovala pouze 75.

V neprospěch Pražanek ale hovoří vzájemné zápasy. Vždyť Most porazil Slavii už šestkrát ve finále play-off. Navíc hráčky Baníku z posledních deseti vzájemných duelů vyhrály hned devět. Loni dokonce zvítězily o dvacet branek. Slavia porazila Severočešky naposledy v roce 2019.

Předehrávka 4. kola MOL Ligy:
středa 21. 9. DHK Baník Most – DHC Slavia Praha (18:00)