Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Chceme vás slyšet! Vstupenky na kvalifikaci mužů o EURO 2024 jsou v prodeji, bitvu s Estonskem bude hostit Poruba

07/09/2022 | reprezentace, DŮLEŽITÉ!
Jedinečná šance vidět mužský národní tým naposledy v tomto kalendářním roce na domácí palubovce. Češi hostí 12. října od 18:10 Estonsko a půjde o hodně, kvalifikační skupina III totiž slibuje pořádně atraktivní podívanou. Vstupenky už nyní můžete kupovat online i přes síť prodejen Ticketstream.
Chceme vás slyšet! Vstupenky na kvalifikaci mužů o EURO 2024 jsou v prodeji, bitvu s Estonskem bude hostit Poruba

První zastávka kvalifikace a hned utkání na domácí půdě. Národním tým vyzve Estonsko, a to ve středu 12. října od 18:10 v ostravské RT TORAX aréně. Vstupenky můžete už nyní zakoupit přes portál Ticketstream na tomto odkaze. Sektory na sezení jsou za jednotnou cenu 250 korun, diváci ve věku 7-15 mají možnost lístky zakoupit za 150 korun, držitelé průkazů ZTP a děti do šesti let (bez nároku na sedadlo) se do haly dostanou zdarma.

Národní tým v kvalifikační skupině o evropský šampionát čeká postupně Estonsko, Izrael a Island. Po domácím utkání se výběr Xaviera Sabateho přesune do Izraele, kde před měsícem dorostenci vybojovali zlaté medaile na Championshipu.

Buďte v Ostravě u toho a pomozte národnímu týmu zvládnout první těžký krok v boji o evropský šampionát. Čeští házenkáři budou potřebovat vaši podporu. Chceme vás slyšet!

Lístky jsou v prodeji zde