Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Trenéři se asi spletli, smála se reprezentantka Daňková

14/04/2021
Prožívá sezonu snů. Přestože nedávno Michaela Daňková oslavila teprve 18. narozeniny, v divoké sezoně se zabydlela se v základní sestavě zlínských interligových házenkářek a nyní si užívá i zájmu české reprezentace. „Když jsem si přečetla své jméno v nominaci, myslela jsme si, že se trenéři asi přepsali, spletli,“ nechápe ještě nyní úderná spojka, která je od pondělí společně s týmovou kolegyní Janou Vašulkovou na kempu rezervního národního týmu v Luhačovicích.
Trenéři se asi spletli, smála se reprezentantka Daňková

Foto: Jaroslav Pavlík

 

„Rodina i moji blízcí byli nadšeni, hlavně si na všichni mě smlsnou až přijedu i za tento článek,“ směje se Daňková, která ještě netuší, co ji premiérová nominace bude stát v kabinách obou výběru. „Uvidím po příjezdu, co na mě pokladník vymyslí,“ culí se.

Jak vás přijali na srazu?

Převážná část holek je z juniorské reprezentace, takže se moc dobře známe a jsem ráda, že se po dlouhé době vidíme a můžeme probrat novinky. Celkově je tu super kolektiv, nemám si na co stěžovat. Ani na trenéry. (smích)

Cítíte šanci případné nominace na kvalifikační dvojzápas se Švýcarskem?

Jsem realista, i přesto že bych si to moc přála, moc dobře vím, že jsou tam zkušenější a daleko lepší holky. Doufám, že se jim vyhnou zranění a do Švýcarska odjedou v plné a nejsilnější sestavě. Budu je ale samozřejmě sledovat na dálku. Švýcarky jsou kvalitní a nevyzpytatelný tým. Přesto si myslím, že postup holky vybojují!

 

Celý rozhovor čtěte ve Zlínském deníku ZDE