Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Házenkářská výzva pro malé házenkáře: Ukaž na TikToku, že střílíš jako Mistr

03/10/2021 | mládež
Umíš vystřelit stejně jako házenkáři mistrovské Plzně? Tak se předveď! Podívej se, jakou výzvu pro tebe na TikToku připravili zkušení kanonýři, natoč se a své video zveřejni a označ na síti TikTok. Vyhrát můžeš podepsaný reprezentační dres, originální míč s autogramy z EURA a další krásné ceny.
Házenkářská výzva pro malé házenkáře: Ukaž na TikToku, že střílíš jako Mistr

 

Možná nejpopulárnější sociální sítí současnosti je TikTok. Fenomén současné doby, určený především pro mladší fanoušky, je plný krátkých klipů a videí všemožného formátu a zaměření. Sportovní kluby a ligy nejsou výjimkou a ani my! Proto vznikl účet @czechhandballofficial, který už nyní na TikToku najdete. Najdete na něm nejkrásnější góly českých reprezentantů a zajímavé momenty z prostředí české házené, často podané zábavnou či uvolněnou formou, k čemuž ostatně celá síť slouží.

Součástí propagace nové sociální sítě házenkářského hnutí je Challenge, neboli Výzva, kterou si pro vás připravili házenkáři mistrovského Talentu týmu Plzeňského kraje! Video naleznete na všech dalších sociálních sítích, tedy na Instagramu, Facebooku, YouTube a také přímo na TikToku Českého svazu házené. Aktuální držitelé mistrovského titulu se na ní navzájem motivují k předvedení co nejhezčího technického triku. Nyní jste na řadě vy!

Jak se do soutěže zapojit? Předveďte svoji techniku s míčem a natočte se, jak co nejelegantněji dosáhnete gólu. Můžete se inspirovat přímo házenkáři Talentu, nebo vymyslete vlastní způsob, jak dostat míč do sítě. Jakmile video natočíte, nahrajte ho na svůj účet na TikToku a do popisku označte oficiální profil Českého svazu házené, „@czechhandballofficial“. Díky tomu pak čeští reprezentanti, kteří budou vybírat vítěze, Vaše video jednoduše najdou. Jelikož se jedná o challenge, je zároveň třeba označit některého svého kamaráda, spoluhráče či příbuzného, kterého vyzýváte, aby váš trik zopakoval, případně zdokonalil.

Jakmile zveřejníte video, na kterém technickou střelou dosáhnete gólu a v popisku budete mít označen profil Českého svazu házené spolu s profilem někoho, koho vyzýváte, jste v tu chvíli ve hře! A o co? Hrát se bude o reprezentační dres či oficiální házenkářský míč, v obou případech s podpisy hráčů a hráček reprezentačních týmů. Ve hře budou i další pěkné ceny a bude jich tím více, čím větší počet z vás se do challenge zapojí!

Vítěze vyberou sami reprezentanti a reprezentantky na základě věku, originality, nápadu, provedení… Každý aspekt hraje svoji roli a vítězů může být několik. Těšíme se na vás a vaše videa!

Video k výzvě si můžete pustit i zde.