Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Velká sleva pro členy Českého svazu házené v internetovém obchodě Sportisimo

13/12/2023 | svaz, ostatní/různé
Pro všechny členy Českého svazu házené jsme si připravili ve spolupráci s obchodem Sportisimo velkou 30% slevu. Ta je platná na kompletní sortiment značky PUMA. Jak na uplatnění slevy?
Velká sleva pro členy Českého svazu házené v internetovém obchodě Sportisimo

Skvělá příležitost, jak si pořídit nové sportovní i volnočasové oblečení. Český svaz házené si pro vás připravil ve spolupráci se značkami Sportisimo a PUMA 30% slevu. Ta je platná na kompletní sortiment značky PUMA.

Postup k uplatnění slevy je jednoduchý.

1.) Nejdříve se zaregistrujte na webu www.sportisimopro.cz v sekci přihlášení. Pokud již máte platnou registraci na e-shopu www.sportisimo.cz, budou vaše údaje platné pro obě webové stránky.

2.) Následně stačí vyplnit registrační formulář - https://bit.ly/sportisimopro

Aktivace slevy na vašem uživatelském účtu neproběhne okamžitě, může několik dní trvat. Po aktivaci slevy uvidíte po přihlášení cenu produktů po slevě. V rámci vašeho nákupu můžete nakupovat i další zboží z nabídky e-shopu.

Sleva se počítá z původních doporučených maloobchodních cen. Pokud je zboží již zlevněné o více procent než je vaše sleva, platí pro vás výhodnější cena. Slevy se nesčítají.