Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Fanoušci pozor! Vstupenky do ČESKÉHO SEKTORU na EURO v prodeji, nabídka je omezená

12/05/2023 | reprezentace
Bude to velké. A nejspíš rovnou největší EURO v dějinách. I tak komunikuje EHF mistrovství Evropy 2024 v Německu, na které si národní tým zajistil vstupenku pěti výhrami v kvalifikační skupině. Teď vám přinášíme důležité informace ohledně prodeje vstupenek do českého sektoru (kotle). K dispozici pro vás máme vyhrazená místa, abyste si mohli užít fantastickou atmosféru pohromadě a společně tak vytvořili reprezentaci parádní podporu. Vstupenky je ovšem potřeba kupovat co nejdříve, už v předprodeji. O akci je velký divácký zájem a některé haly jsou už v tento okamžik před vyprodáním. Tak co, dorazíte do Mnichova?
Fanoušci pozor! Vstupenky do ČESKÉHO SEKTORU na EURO v prodeji, nabídka je omezená

Harmonogram utkání českého národního týmu na EURU 2024

11. ledna (20:30): Dánsko – Česko

13. ledna (18:00): Česko – Portugalsko

15. ledna (18:00): Česko – Řecko

Jedinečná šance pro české fandy! Právě teď si můžete koupit lístky na skupinu F přímo do českého kotle! Speciálně pro vás jsou vyhrazeny sektory po kliknutí na speciální odkaz. Jak na to?

1. Klikněte na tento odkaz 👉 Speciální link na lístky do ČESKÉHO KOTLE

2. Napište promo kód: EURO-CZE

3. Vyberte místa ve vyhrazených barevných sektorech U1, U2, U3, T2 a T3

Na první duel šampionátu na fotbalovém stadionu v Düsseldorfu už nyní míří 40 tisíc fanoušků, příliš vstupenek nezbývá ani v ostatních halách. Čeští fandové mají díky speciálnímu linku a limitovaným lístkům možnost rezervovat si svoje sedadla dopředu. Neotálejte ale příliš dlouho, nabídka je časově omezená.

„Věřím, že spousta českých fanoušků přijede do Německa a podpoří nás. Během kvalifikace byli neuvěřitelní, vytvořili pokaždé excelentní atmosféru. V Mnichově, který není daleko, můžou být a budou rozdílovým faktorem,“ uvědomuje si trenér národního týmu Xavier Sabate.

Tak co, pojedete s námi?