Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Poslední část přípravy krajského výběru starších žákyň před ODM

17/06/2022 | mládež
V sobotu 11. června 2022 proběhl ve sportovní hale v Ledči nad Sázavou již třetí plánovaný kemp krajského výběru Kraje Vysočina v rámci pokračující přípravy na letní Olympiádu dětí a mládeže, která proběhne koncem června letošního roku v Olomouci. Krajského kempu se opět zúčastnilo celkem 18 hráček kategorie starších žákyň z oddílů házené v rámci Kraje Vysočina - TJ Jiskra Havlíčkův Brod, TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou, TJ Sokol Velké Meziříčí a DHK Slavoj Žirovnice.
Poslední část přípravy krajského výběru starších žákyň před ODM

Vlastní kemp byl rozdělen na dvě tréninkové jednotky: dopolední a odpolední, proložený dobrým obědem v místní restauraci U Řeky. Dopolední tréninková jednotka byla v různých variantách cvičení zaměřena na obranné a útočné činnosti jednotlivce, odpolední program byl již zaměřen na souhru hráček v postupném útoku včetně zdokonalení několika útočných kombinací, které se snažíme připravit pro soutěžní olympijská utkání. Na závěr byl přípravný kemp zakončen modelovým utkáním na 1 x 20 min, ve kterém si mohla všechna děvčata vyzkoušet nebo zopakovat většinu herních situací, procvičovaných v obou tréninkových jednotkách.

Na tento kemp následně navázalo ještě přípravné utkání proti výběru Prahy, které proběhlo ve středu 15. června 2022 ve sportovní hale v Praze-Kobylisích. Toto utkání hrané na 3 x 20 minut dostatečně prověřilo obě družstva v jejich přípravě na blížící se olympiádu dětí a mládeže a zároveň i trošku nastínilo možnosti a ambice obou družstev. Takže teď už se všichni těšíme za 14 dní do Olomouce.

Autor: Hubert Kubala – trenér krajského výběru