Vaš prohlížeč je zastaralý a web tak nemusí být zobrazen správně. Pro zobrazení webu si prosím stáhněte moderní prohlížeč.

Žákovská liga starších žaček – Kdo postupuje?

21/11/2022 | mládež
Zlínský krajský svaz házené je stoprocentně úspěšný, všechna čtyři družstva se zúčastní hlavní soutěže Žákovské ligy.
Žákovská liga starších žaček – Kdo postupuje?

O uplynulém víkendu se odehrály kvalifikační turnaje o postup do do tradiční a oblíbené celostátní soutěže pro kategorii starších žákyň s názvem Žákovská liga 2022-2023.

Družstvo starší žačky A (tr. Hana Kolářová) Handball club Zlín do ŽL postoupilo přímo, coby vedoucí družstvo průběžné tabulky společné soutěže Liga OLKSH+ZKSH.

Děvčata z Handball club Zlín B (tr. Zuzana Juríková) musela do kvalifikace, která se konala v sobotu 19. 11. 2022 v Ivančicích. Toto mladé družstvo po srdnatém boji s dvěma výhrami a dvěma prohrami postoupilo do hlavní soutěže.

SHK Kunovice (tr. Mgr. Antonín Ťuhýček) nenašly přemožitele v taktéž sobotním kvalifikačním turnaji, který pořádaly doma v Kunovicích.

TJ Jiskra Otrokovice (tr. Hana Hrubčíková) vyhrála v neděli v Novém Jičíně.

Držme palce všem starším žačkám, aby se jim ve všech šesti kolech této velmi náročné celostátní soutěže vyhýbala zranění a aby se jim dařilo i herně.
Seznam všech klubů, které budou hrát Žákovskou ligu.

Stručně info o nastávající kvalifikaci starších žáků:

  • v sobotu 26. 11. 2022 v Uherském Hradišti budou domácí TJ Slovácká Slavia Uherské hradiště čelit velmi silné konkurenci

  • TJ Holešov, také v sobotu, pojede do Litovle

  • v neděli 27. 11. 2022 v Novém Jičíně bude bojovat družstvo Handball club Zlín

  • podle platného Rozpisu soutěží postoupilo přímo družstvo z HC Zubří jako nejvýše umístění ve společné soutěži s MSKSH