Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Rusanov Petr
Mateřský klub
TJ Sokol Újezd u Brna
Post
Rok narození
1998 (25 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
58
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - 1. liga muži
04/05/2024
TJ Dukla Praha
18:12
I.HK Dvůr Králové
28/04/2024
KH BEECH Vsetín
26:22
HAOLK TÝM VELKÁ BYSTŘICE - OLOMOUC
07/04/2024
O2xyworld HBC Jičín "B"
40:26
I.HK Dvůr Králové
10/03/2024
HAOLK TÝM VELKÁ BYSTŘICE - OLOMOUC
36:29
Handball club Zlín, z.s.
25/02/2024
KH BEECH Vsetín
31:22
Sokol Vršovice A
19/11/2023
KH BEECH Vsetín
27:26
O2xyworld HBC Jičín "B"
22/10/2023
HAOLK TÝM VELKÁ BYSTŘICE - OLOMOUC
25:24
TJ Dukla Praha
24/09/2023
SKH Polanka n.O.
33:25
Sokol Vršovice A
Starty - 1. liga ženy
24/03/2024
TJ Jiskra Otrokovice
20:28
Sokol Vršovice A
04/02/2024
SKUP Olomouc
25:36
TJ Jiskra Otrokovice
29/10/2023
SKUP Olomouc
23:24
Tatran Bohunice
21/10/2023
Házená Jindřichův Hradec
46:36
1. SC Bohumín 98
Starty - 2. liga muži JM
21/04/2024
Tatran Litovel junioři
31:33
Sokol Telnice
14/04/2024
Sokol Telnice
32:38
HBC Olomouc 1966
06/04/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
35:23
SHC Maloměřice Brno B
12/11/2023
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
31:23
Sokol II Prostějov
15/10/2023
SK Kuřim
25:25
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Starty - 1. liga mladší dorostenci
21/04/2024
HAOLK
32:28
TJ Sokol Ostrava
24/02/2024
TJ Sokol Nové Veselí
31:30
TJ Dukla Praha A
22/10/2023
HAOLK
25:31
TJ Dukla Praha A
24/09/2023
TJ Sokol Ostrava
27:36
Talent Škoda JS Plzeň A
Starty - Jihomoravská liga ml. žákyní
15/10/2023
SK Kuřim A
7:9
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
15/10/2023
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
14:11
Sokol Měnín
15/10/2023
SK Kuřim A
4:9
HK Ivančice
Starty - 2. liga starší dorostenci Morava
28/04/2024
Klub házené Vsetín
21:43
HCB Karviná
14/04/2024
Sokol Telnice
33:33
HCB Karviná
25/02/2024
Klub házené Vsetín
31:28
SK Kuřim
19/11/2023
Klub házené Vsetín
21:22
TJ Sokol Ostrava
Starty - Jihomoravská liga st. žáků
17/03/2024
Házená Legata Hustopeče
11:22
SHC Maloměřice Brno
17/03/2024
Sokol Sokolnice
18:15
Tatran Bohunice
17/03/2024
Házená Legata Hustopeče
20:20
Tatran Bohunice
17/03/2024
Sokol Sokolnice
20:24
Sokol Juliánov
17/03/2024
Házená Legata Hustopeče
15:27
Sokol Juliánov
17/03/2024
SHC Maloměřice Brno
16:14
Sokol Sokolnice
17/03/2024
Házená Legata Hustopeče
13:20
Sokol Sokolnice
Starty - 1. liga mladší dorostenky
11/02/2024
TJ Sokol Poruba
28:25
Házená Kynžvart
21/10/2023
Házená Jindřichův Hradec
32:28
1. SC Bohumín 98
Starty - 1. liga starší dorostenci
04/05/2024
TJ Dukla Praha
36:28
SKKP Handball Brno
21/04/2024
HAOLK
22:18
SKH Polanka n.O.
06/04/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí
28:32
Handball club Zlín, z.s.
24/02/2024
TJ Sokol Nové Veselí
25:25
TJ Dukla Praha
22/10/2023
HAOLK
23:24
TJ Dukla Praha
Starty - 1.liga starší dorostenky
11/02/2024
TJ Sokol Poruba
26:19
Házená Kynžvart
21/10/2023
Házená Jindřichův Hradec
41:31
1. SC Bohumín 98
Starty - Český pohár žen
05/10/2023
Házená Jindřichův Hradec
24:45
Házená Kynžvart
28/09/2023
Tatran Bohunice
26:32
Handball club Zlín, z.s.
Starty - Regionální kvalifikace HD dívek (JmKSH + OLKSH)
23/03/2024
SK Kuřim
8:24
SK Žeravice/Velká Bystřice
23/03/2024
Tatran Bohunice
14:11
DHK Zora Olomouc
23/03/2024
SK Kuřim
12:20
DHK Zora Olomouc
23/03/2024
Tatran Bohunice
14:20
SK Žeravice/Velká Bystřice
23/03/2024
DHK Zora Olomouc
14:17
SK Žeravice/Velká Bystřice
23/03/2024
Tatran Bohunice
21:6
SK Kuřim
Starty - Český pohár mužů
01/11/2023
Jiskra Havl.Brod
22:36
KH BEECH Vsetín
26/08/2023
Sokol Nové Bránice
34:30
Sokol II Prostějov
Starty - 2. liga mladší dorostenci SZČ
07/04/2024
C.S.CARGO HBC Jičín B
30:33
TJ Náchod
Starty - 2. liga mladší dorostenci JM
03/12/2023
SKKP Handball Brno B
30:39
HK Ivančice
Starty - 2. liga ženy - Morava
10/03/2024
Házená Velká Bystřice
17:23
SK Žeravice
Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava
24/03/2024
TJ Jiskra Otrokovice
24:22
TJ Sokol Karviná