Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Tůma Marek
Mateřský klub
Individuální člen
Post
Rok narození
1980 (43 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
53
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - 1.liga starší dorostenky
05/05/2024
SHK Kunovice
21:32
Sokol Písek
18/02/2024
Handball club Zlín, z.s.
28:23
1. SC Bohumín 98
28/01/2024
TJ Sokol Poruba
26:28
DHK Baník Most
20/01/2024
1. SC Bohumín 98
21:41
DHK Baník Most
11/11/2023
1. SC Bohumín 98
25:24
Sokol Vršovice
Starty - 2. liga mladší dorostenci JM
21/04/2024
HBC Olomouc 1966
29:38
Házená Legata Hustopeče
03/12/2023
TJ Sokol Centrum Haná
50:28
Sokol Újezd u Brna
25/11/2023
HK Ivančice
50:29
Házená Uničov
Starty - Chance Extraliga mužů
03/05/2024
TJ Sokol Nové Veselí
32:27
SHC Maloměřice Brno
Starty - 1. liga ženy
05/05/2024
SHK Kunovice
24:27
TJ Jiskra Otrokovice
10/03/2024
SKUP Olomouc
34:42
Sokol Vršovice A
24/02/2024
Tatran Bohunice
26:26
SHK Kunovice
10/02/2024
TJ Jiskra Otrokovice
32:27
LIONS Hostivice
20/01/2024
1. SC Bohumín 98
32:24
DHK Baník Most B
11/11/2023
1. SC Bohumín 98
32:24
Sokol Vršovice A
17/09/2023
Jiskra Havl.Brod
27:30
DHK Baník Most B
Starty - 1. liga mladší dorostenky
18/02/2024
Handball club Zlín, z.s.
37:23
1. SC Bohumín 98
28/01/2024
TJ Sokol Poruba
23:36
DHK Baník Most A
20/01/2024
1. SC Bohumín 98
22:30
DHK Baník Most A
Starty - 2. liga muži JM
06/04/2024
TJ Sokol Újezd u Brna
39:23
Sokol Telnice
24/03/2024
Sokol Telnice
20:23
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
09/03/2024
Sokol II Prostějov
29:32
Házená Legata Hustopeče
25/11/2023
HK Ivančice
31:27
SK Kuřim
Starty - 2. liga starší dorostenci Morava
20/04/2024
TJ Sokol Ostrava
27:32
Klub házené Vsetín
21/10/2023
Tatran Litovel
35:29
Házená Velká Bystřice
08/10/2023
Klub házené Vsetín
25:39
Sokol Telnice
Starty - 1. liga starší dorostenci
27/04/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek
30:20
TJ Sokol Velké Meziříčí
03/03/2024
SKH Polanka n.O.
32:19
TJ Sokol Velké Meziříčí
19/11/2023
SKH Polanka n.O.
31:21
HAOLK
18/11/2023
TJ Sokol Nové Veselí
30:37
Pepino SKP Frýdek-Místek
Starty - MOL Liga
04/11/2023
HK Hodonín
22:36
HC DAC Dunajská Streda
Starty - 1. liga muži
21/04/2024
HAOLK TÝM VELKÁ BYSTŘICE - OLOMOUC
26:25
SKH Polanka n.O.
13/04/2024
I.HK Dvůr Králové
25:25
HAOLK TÝM VELKÁ BYSTŘICE - OLOMOUC
23/03/2024
I.HK Dvůr Králové
26:26
Sokol Šťáhlavy
03/03/2024
SKH Polanka n.O.
20:25
Tatran Bohunice
17/02/2024
Tatran Litovel
23:30
Sokol Šťáhlavy
19/11/2023
SKH Polanka n.O.
29:23
HAOLK TÝM VELKÁ BYSTŘICE - OLOMOUC
05/11/2023
HAOLK TÝM VELKÁ BYSTŘICE - OLOMOUC
28:26
Tatran Bohunice
21/10/2023
Tatran Litovel
36:34
Handball club Zlín, z.s.
08/10/2023
KH BEECH Vsetín
34:29
I.HK Dvůr Králové
Starty - 2. liga muži SM
27/04/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
25:27
KH Kopřivnice B
20/04/2024
TJ Sokol Ostrava
25:21
MHK TAEDA Karviná
30/09/2023
Házená Velká Bystřice
26:27
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
23/09/2023
MHK TAEDA Karviná
31:31
HK Bystřice pod Hostýnem
Starty - 2. liga muži JVČ
14/04/2024
TJ Sokol Nové Veselí B
44:25
TJ Sparta Kutná Hora
24/02/2024
TJ Sokol Nové Veselí B
31:31
HBC JVP Strakonice 1921 B
18/11/2023
TJ Sokol Nové Veselí B
34:27
TJ Dolní Cerekev
Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava
24/02/2024
Tatran Bohunice
26:33
SKH Velká n. V. B
10/02/2024
TJ Jiskra Otrokovice
30:24
SK Žeravice
Starty - Český pohár mužů
09/10/2023
Handball club Zlín, z.s.
15:35
SKKP Handball Brno
10/09/2023
Senice na Hané
23:25
KH BEECH Vsetín
Starty - 1. liga mladší dorostenci
18/11/2023
TJ Sokol Nové Veselí
29:30
Pepino SKP Frýdek-Místek
Starty - 2. liga starší dorostenci Čechy
23/03/2024
I.HK Dvůr Králové
29:27
TJ Dolní Cerekev