Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Suchanek Tomáš
Mateřský klub
HCB Karviná
Post
Rok narození
1990 (33 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
35
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - 1. liga starší dorostenci
06/04/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek
28:28
SKH Polanka n.O.
03/03/2024
HC Zubří
30:29
HAOLK
11/02/2024
SKH Polanka n.O.
26:24
TJ Dukla Praha
14/10/2023
Handball club Zlín, z.s.
29:36
HAOLK
08/10/2023
HAOLK
29:26
HC Zubří
Starty - 1. liga muži
05/05/2024
HAOLK TÝM VELKÁ BYSTŘICE - OLOMOUC
36:29
TJ JM Chodov A
07/04/2024
Tatran Bohunice
27:24
Handball club Zlín, z.s.
17/02/2024
HAOLK TÝM VELKÁ BYSTŘICE - OLOMOUC
31:20
O2xyworld HBC Jičín "B"
11/02/2024
SKH Polanka n.O.
31:34
TJ Dukla Praha
10/12/2023
Handball club Zlín, z.s.
42:26
I.HK Dvůr Králové
03/12/2023
KH BEECH Vsetín
21:25
Tatran Litovel
14/10/2023
Handball club Zlín, z.s.
33:32
HAOLK TÝM VELKÁ BYSTŘICE - OLOMOUC
16/09/2023
Tatran Litovel
32:25
TJ JM Chodov A
Starty - MSL Muži
17/09/2023
Meteor Orlová
32:21
Házená Uničov
Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava
29/10/2023
TJ Jiskra Otrokovice
34:22
Jiskra Havl.Brod
Starty - 1. liga mladší dorostenci
06/04/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek
27:26
TJ Sokol Ostrava
03/03/2024
HC Zubří
32:22
HAOLK
08/10/2023
HAOLK
21:28
HC Zubří
Starty - 2. liga mladší dorostenci SM
04/05/2024
T.J.Sokol Klimkovice
29:34
Pepino SKP Frýdek-Místek B
10/12/2023
Handball club Zlín, z.s.
38:28
TJ Rožnov p.R.
14/10/2023
Handball club Zlín, z.s.
32:25
HCB Karviná
Starty - 1. liga ženy
28/04/2024
TJ Jiskra Otrokovice
30:39
DHK Baník Most B
10/03/2024
SHK Kunovice
25:22
DHK Baník Most B
25/02/2024
1. SC Bohumín 98
35:21
TJ Jiskra Otrokovice
29/10/2023
TJ Jiskra Otrokovice
38:25
Jiskra Havl.Brod
08/10/2023
SKUP Olomouc
32:32
Jiskra Havl.Brod
23/09/2023
SHK Kunovice
27:14
Jiskra Havl.Brod
10/09/2023
SKUP Olomouc
23:27
LIONS Hostivice
Starty - 2. liga mladší dorostenci JM
18/02/2024
HBC Olomouc 1966
36:34
Sokol Újezd u Brna
Starty - 2. liga starší dorostenci Morava
03/12/2023
Klub házené Vsetín
29:28
Tatran Litovel
Starty - 1. liga mladší dorostenky
25/02/2024
1. SC Bohumín 98
28:37
Sokol Písek
Starty - 1.liga starší dorostenky
10/03/2024
SHK Kunovice
25:33
DHK Baník Most
25/02/2024
1. SC Bohumín 98
25:39
Sokol Písek
23/09/2023
SHK Kunovice
24:25
DHC Slavia Praha
Starty - 2. liga muži JM
18/02/2024
HBC Olomouc 1966
39:31
TJ Sokol Újezd u Brna