Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Varga Tomáš
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Post
Rok narození
2002 (21 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
64
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - 1.liga starší dorostenky
05/05/2024
Házená Kynžvart
32:27
Handball club Zlín, z.s.
11/11/2023
DHC Plzeň
30:17
SHK Kunovice
Starty - 2. liga muži SZČ
28/04/2024
Lovci Lovosice B
35:32
Liberec Handball
20/04/2024
TJ Sokol Bělá p. B.
30:31
TJ Chemička Ústí n. L.
09/03/2024
TJ Chemička Ústí n. L.
21:26
Lokomotiva Česká Lípa A
25/02/2024
HK Baník Most
29:31
Liberec Handball
01/10/2023
TJ ELP Jablonec n.N.
37:24
Házená Mělník
23/09/2023
HK Baník Most
35:15
Lokomotiva Česká Lípa A
Starty - 1. liga mladší dorostenci
24/03/2024
Jihočeši
23:34
HC Zubří
25/02/2024
HK Baník Most
26:26
HAOLK
18/02/2024
Talent Škoda JS Plzeň A
40:27
TJ Sokol Ostrava
23/09/2023
HK Baník Most
35:38
SKKP Handball Brno
Starty - Přebor Prahy žen
27/11/2023
HC Háje B
17:23
TJ Radlice
Starty - 2. liga mladší dorostenky Čechy
11/05/2024
HC Háje
26:28
TJ Loko České Budějovice
01/05/2024
DHC Slavia Praha B
22:22
HK Slavia VŠ Plzeň
10/02/2024
HBC JVP Strakonice 1921
37:24
DHK Pardubice
23/11/2023
DHC Plzeň B
42:16
Házená Mělník
16/09/2023
HC Háje
17:27
HC Hvězda Cheb
Starty - 1. liga mladší dorostenky
05/05/2024
Házená Kynžvart
28:28
Handball club Zlín, z.s.
11/11/2023
DHC Plzeň
31:22
SKH Velká n. V.
Starty - 2. liga mladší dorostenci JVČ
24/03/2024
Spartak MAS Sez.Ústí
26:22
TJ Sparta Kutná Hora
18/02/2024
Talent Škoda JS Plzeň B
30:38
LIONS Hostivice
07/10/2023
TJ Sokol Úvaly
24:18
Lokomotiva Vršovice
Starty - 2. liga ženy - Čechy
01/05/2024
DHC Slavia Praha B
41:21
TJ Sokol Kobylisy II.
04/02/2024
TJ Astra
21:36
TJ Sokol Kobylisy II.
21/01/2024
TJ Sokol Kobylisy II.
29:35
HK Spartak Ústí n.L.
19/11/2023
TJ Astra
24:36
DHK Pardubice
18/11/2023
DHK Slavoj Žirovnice
22:29
TJ Sokol Kobylisy II.
28/10/2023
TJ Turnov
23:27
HC Plzeň
16/09/2023
HC Háje A
24:19
TJ Turnov
Starty - 2. liga mladší dorostenci SZČ
28/04/2024
Lovci Lovosice B
24:42
Liberec Handball
16/03/2024
HK Chomutov
27:44
C.S.CARGO HBC Jičín B
09/03/2024
Slavoj Děčín
49:40
HC Kolín
14/10/2023
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
17:50
TJ JM Chodov
01/10/2023
TJ ELP Jablonec n.N.
24:41
Házená Mělník
Starty - Přebor Prahy mužů
09/04/2024
Lokomotiva Vršovice B
30:23
HC Čambavamba
Starty - 2. liga starší dorostenky - Čechy
16/03/2024
HK Chomutov
11:31
TJ Náchod
10/02/2024
HBC JVP Strakonice 1921
31:14
TJ Náchod
04/02/2024
TJ Sokol Kobylisy II.
32:22
Házená Rokycany
Starty - 2. liga starší dorostenci Čechy
07/10/2023
TJ Sokol Úvaly
31:25
Lokomotiva Vršovice
Starty - 2. liga muži JVČ
07/10/2023
TJ Sokol Úvaly
28:30
Lokomotiva Vršovice