Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Dalajka Vítězslav
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Post
Rok narození
1962 (61 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
36
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - 2. liga muži SM
05/05/2024
HK Bystřice pod Hostýnem
0:0
TJ Rožnov p.R.
07/04/2024
TJ Holešov
31:23
MHK TAEDA Karviná
03/03/2024
HK Bystřice pod Hostýnem
38:33
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
25/02/2024
TJ Holešov
28:32
HK Bystřice pod Hostýnem
25/11/2023
KH Kopřivnice B
40:31
Pepino SKP Frýdek-Místek juniorka
29/10/2023
SK Žeravice
25:31
Házená Paskov
22/10/2023
TJ Holešov
32:28
Lesana Zubří
14/10/2023
TJ Rožnov p.R.
35:28
TJ Holešov
01/10/2023
Házená Paskov
25:27
KH Kopřivnice B
Starty - Zlínská liga - starší žaci
26/05/2024
HBC Olomouc 1966
0:0
TJ Holešov
26/05/2024
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
0:0
HBC Olomouc 1966
26/05/2024
TJ Holešov
0:0
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
05/05/2024
HK Bystřice pod Hostýnem
0:0
TJ Holešov
Starty - 2. liga mladší dorostenci SM
05/05/2024
HK Bystřice pod Hostýnem
0:0
TJ Rožnov p.R.
03/03/2024
HK Bystřice pod Hostýnem
31:26
Pepino SKP Frýdek-Místek B
25/11/2023
KH Kopřivnice
31:29
Pepino SKP Frýdek-Místek B
29/10/2023
SK Žeravice
41:21
HCB Karviná
14/10/2023
TJ Rožnov p.R.
44:23
TJ Cement Hranice
Starty - 2. liga mladší dorostenci JM
18/02/2024
Tatran Litovel
40:33
TJ Sokol Centrum Haná
11/11/2023
HBC Olomouc 1966
29:39
SKKP Handball Brno B
07/10/2023
Sokol Újezd u Brna
45:39
SHC Maloměřice Brno
16/09/2023
HBC Olomouc 1966
21:40
TJ Sokol Centrum Haná
Starty - Zlínská liga - mladší žáci
23/03/2024
TJ Sokol Centrum Haná
26:26
TJ Holešov
23/03/2024
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
25:34
TJ Sokol Centrum Haná
23/03/2024
TJ Holešov
25:20
TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
14/10/2023
Fatra-Slavia Napajedla A
30:10
Handball club Zlín, z.s.
Starty - 2. liga muži JM
27/04/2024
Sokol Nové Bránice
25:31
TJ Sokol Újezd u Brna
21/04/2024
TJ Sokol Újezd u Brna
44:29
Sokol II Prostějov
13/04/2024
HK Ivančice
0:0
SHC Maloměřice Brno B
18/02/2024
Tatran Litovel junioři
30:29
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
11/02/2024
Sokol Telnice
27:26
SK Kuřim
11/11/2023
HBC Olomouc 1966
32:22
Sokol Telnice
07/10/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
33:22
SHC Maloměřice Brno B
24/09/2023
Sokol II Prostějov
21:29
HK Ivančice
16/09/2023
HBC Olomouc 1966
34:27
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Starty - 2. liga starší dorostenci Morava
11/02/2024
Sokol Telnice
40:30
SK Kuřim
Starty - 2. liga starší dorostenky - Morava
21/04/2024
TJ Sokol Újezd u Brna
30:40
TJ Sokol Velké Meziříčí
Starty - 1.liga starší dorostenky
03/02/2024
DHK Zora Olomouc
35:20
Sokol Vršovice
Starty - Český pohár mužů
09/09/2023
Sokol Nové Bránice
29:39
Handball club Zlín, z.s.
Starty - Liga OLK-ZLK - mladší žákyně
05/11/2023
Lesana Zubří
10:23
TJ Jiskra Otrokovice
05/11/2023
TJ Holešov
16:6
Lesana Zubří
05/11/2023
TJ Jiskra Otrokovice
14:10
TJ Holešov
Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava
29/10/2023
SK Žeravice
23:29
TJ Sokol Karviná