Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Petruška Tomáš
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Post
Rok narození
1983 (40 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
34
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Chance Extraliga mužů
14/04/2024
TJ Cement Hranice
23:35
HBC JVP Strakonice 1921 A
07/04/2024
HCB Karviná
36:34
HK FCC Město Lovosice
30/03/2024
SKKP Handball Brno
0:0
HCB Karviná
25/03/2024
Talent tým Plzeňského kraje
33:23
Pepino SKP Frýdek-Místek
09/03/2024
HC ROBE Zubří
29:27
Pepino SKP Frýdek-Místek
28/02/2024
HCB Karviná
30:18
TJ Sokol Nové Veselí
03/02/2024
HBC JVP Strakonice 1921 A
27:25
TJ Cement Hranice
16/12/2023
KH ISMM Kopřivnice
38:31
SKKP Handball Brno
12/12/2023
HC ROBE Zubří
32:28
HCB Karviná
10/12/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek
29:29
Talent tým Plzeňského kraje
15/11/2023
HC ROBE Zubří
27:29
TJ Sokol Nové Veselí
18/10/2023
HK FCC Město Lovosice
31:30
O2xyworld HBC Jičín
04/10/2023
HCB Karviná
36:26
SKKP Handball Brno
27/09/2023
TJ Cement Hranice
24:26
Pepino SKP Frýdek-Místek
13/09/2023
SKKP Handball Brno
31:23
TJ Sokol Nové Veselí
09/09/2023
KH ISMM Kopřivnice
34:26
SHC Maloměřice Brno
Starty - MOL Liga
04/05/2024
Házená Kynžvart
26:23
DHC Slavia Praha
16/03/2024
HK Hodonín
22:29
TJ Sokol Poruba
24/02/2024
DHK Baník Most
33:27
Házená Kynžvart
17/02/2024
Sokol Písek
27:24
HK Slovan Duslo Šaľa
27/01/2024
DHK Zora Olomouc
33:27
DHC Plzeň
20/01/2024
Handball club Zlín, z.s.
25:43
HC DAC Dunajská Streda
28/10/2023
Sokol Písek
41:28
HK Hodonín
03/09/2023
TJ Sokol Poruba
23:30
DHK Baník Most
Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava
20/04/2024
Tatran Bohunice
34:31
TJ Jiskra Otrokovice
12/11/2023
TJ Jiskra Otrokovice
26:23
Tatran Bohunice
Starty - 1. liga ženy
20/04/2024
Tatran Bohunice
23:21
TJ Jiskra Otrokovice
10/02/2024
1. SC Bohumín 98
29:16
SKUP Olomouc
12/11/2023
TJ Jiskra Otrokovice
34:34
Tatran Bohunice
30/09/2023
Tatran Bohunice
28:34
DHK Baník Most B
16/09/2023
1. SC Bohumín 98
30:22
HC Hvězda Cheb
Starty - 1. liga muži
23/09/2023
Tatran Bohunice
34:30
I.HK Dvůr Králové
Starty - 1. liga mladší dorostenky
10/02/2024
1. SC Bohumín 98
19:37
DHC Plzeň
16/09/2023
1. SC Bohumín 98
39:33
Házená Kynžvart
Starty - 1.liga starší dorostenky
10/02/2024
1. SC Bohumín 98
24:33
DHC Plzeň
16/09/2023
1. SC Bohumín 98
29:40
Házená Kynžvart