Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Kopřiva Tomáš
Mateřský klub
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
Post
Rok narození
1968 (55 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
94
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Jihomoravská liga st. žáků
07/04/2024
SKKP Handball Brno
14:21
HK Ivančice
07/04/2024
HK Ivančice
26:17
Sokol Telnice
07/04/2024
SKKP Handball Brno
26:21
TJ Sokol Újezd u Brna
07/04/2024
TJ Sokol Újezd u Brna
12:18
HK Ivančice
07/04/2024
SKKP Handball Brno
22:23
Sokol Telnice
07/04/2024
Sokol Telnice
14:19
TJ Sokol Újezd u Brna
07/04/2024
SKKP Handball Brno
20:21
SK Kuřim
17/03/2024
Házená Legata Hustopeče
11:22
SHC Maloměřice Brno
17/03/2024
SHC Maloměřice Brno
24:26
Sokol Juliánov
17/03/2024
Házená Legata Hustopeče
20:20
Tatran Bohunice
17/03/2024
Tatran Bohunice
9:12
SHC Maloměřice Brno
17/03/2024
Házená Legata Hustopeče
15:27
Sokol Juliánov
17/03/2024
Sokol Juliánov
20:16
Tatran Bohunice
17/03/2024
Házená Legata Hustopeče
13:20
Sokol Sokolnice
18/11/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
23:15
SHC Maloměřice Brno
18/11/2023
SKKP Handball Brno
15:15
Tatran Bohunice
18/11/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
17:18
Tatran Bohunice
18/11/2023
SHC Maloměřice Brno
19:18
SKKP Handball Brno
18/11/2023
SKKP Handball Brno
14:20
TJ Sokol Újezd u Brna
18/11/2023
Tatran Bohunice
22:21
SHC Maloměřice Brno
15/10/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
21:15
SKKP Handball Brno
15/10/2023
Sokol Telnice
19:10
SHC Maloměřice Brno
15/10/2023
Sokol Telnice
19:12
Tatran Bohunice
15/10/2023
SHC Maloměřice Brno
11:14
SKKP Handball Brno
15/10/2023
Tatran Bohunice
20:10
SHC Maloměřice Brno
15/10/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
9:22
Sokol Telnice
17/09/2023
HK Ivančice
25:16
Házená Legata Hustopeče
17/09/2023
Sokol Juliánov
15:18
Házená Legata Hustopeče
17/09/2023
HK Ivančice
24:9
Sokol Juliánov
17/09/2023
Házená Legata Hustopeče
17:22
SK Kuřim
17/09/2023
Sokol Sokolnice
18:18
Sokol Juliánov
Starty - Jihomoravská liga ml. žáků
02/03/2024
Sokol Sokolnice
16:9
Tatran Bohunice
02/03/2024
SK Kuřim
10:24
SKKP Handball Brno A
02/03/2024
Sokol Sokolnice
21:15
SKKP Handball Brno A
02/03/2024
SK Kuřim
17:13
Tatran Bohunice
02/03/2024
SK Kuřim
8:18
Sokol Sokolnice
02/03/2024
SKKP Handball Brno A
17:5
Tatran Bohunice
26/11/2023
Sokol Sokolnice
17:9
Tatran Bohunice
26/11/2023
Sokol Nové Bránice
19:14
Sokol Juliánov
26/11/2023
Tatran Bohunice
14:12
Sokol Nové Bránice
26/11/2023
Házená Legata Hustopeče
3:25
Sokol Sokolnice
12/11/2023
Sokol Juliánov
14:16
Sokol Nové Bránice
12/11/2023
Sokol Nové Bránice
15:22
SK Kuřim
12/11/2023
Sokol Juliánov
17:10
Házená Legata Hustopeče
12/11/2023
Házená Legata Hustopeče
8:10
Sokol Nové Bránice
12/11/2023
Sokol Juliánov
14:25
SK Kuřim
12/11/2023
SK Kuřim
19:9
Házená Legata Hustopeče
12/11/2023
Sokol Juliánov
8:20
Sokol Sokolnice
21/10/2023
SHC Maloměřice Brno
20:19
TJ Sokol Újezd u Brna
21/10/2023
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
11:15
HK Ivančice
21/10/2023
SHC Maloměřice Brno
14:22
HK Ivančice
21/10/2023
TJ Sokol Újezd u Brna
14:17
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
21/10/2023
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
15:14
SHC Maloměřice Brno
21/10/2023
HK Ivančice
16:8
TJ Sokol Újezd u Brna
24/09/2023
Sokol Sokolnice
20:10
SK Kuřim
24/09/2023
SK Kuřim
12:13
Tatran Bohunice
24/09/2023
Sokol Sokolnice
25:6
Házená Legata Hustopeče
24/09/2023
Házená Legata Hustopeče
3:19
SK Kuřim
24/09/2023
Sokol Sokolnice
14:7
Tatran Bohunice
24/09/2023
Tatran Bohunice
14:2
Házená Legata Hustopeče
24/09/2023
Sokol Sokolnice
15:5
Sokol Juliánov
Starty - Jihomoravská liga ml. žákyní
24/02/2024
HK Hodonín
11:10
Tatran Bohunice A
24/02/2024
DDM Strážnice
12:12
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
24/02/2024
HK Hodonín
16:10
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
24/02/2024
DDM Strážnice
13:22
SKH Velká n. V.
24/02/2024
HK Hodonín
17:14
SKH Velká n. V.
24/02/2024
Tatran Bohunice A
15:9
DDM Strážnice
24/02/2024
HK Hodonín
15:9
DDM Strážnice
04/11/2023
DDM Strážnice
15:14
HK Ivančice
04/11/2023
SKH Velká n. V.
14:1
Tatran Bohunice B
04/11/2023
DDM Strážnice
13:4
Tatran Bohunice B
04/11/2023
SKH Velká n. V.
11:6
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
04/11/2023
HK Ivančice
8:15
SKH Velká n. V.
04/11/2023
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
16:4
Tatran Bohunice B
16/09/2023
Tatran Bohunice B
7:17
Sokol Měnín
16/09/2023
Sokol Měnín
5:19
HK Hodonín
Starty - Jihomoravská liga mužů
05/05/2024
Sokol Měnín
0:0
Sokol Juliánov
24/03/2024
Sokol Sokolnice MUŽI
37:23
Sokol Juliánov
29/10/2023
Sokol Měnín
27:34
Sokol Sokolnice MUŽI
16/09/2023
TJ Sokol Hostěrádky-Rešov
28:22
Sokol Juliánov
Starty - Jihomoravská liga st. žákyní
17/02/2024
HK Hodonín
0:10
HK Ivančice
17/02/2024
Sokol Měnín
17:9
SK Kuřim
17/02/2024
HK Hodonín
0:10
SK Kuřim
17/02/2024
Sokol Měnín
17:10
Tatran Bohunice
17/02/2024
HK Hodonín
0:10
Tatran Bohunice
17/02/2024
HK Ivančice
20:10
Sokol Měnín
17/02/2024
HK Hodonín
0:10
Sokol Měnín
08/10/2023
Tatran Bohunice
12:20
SK Kuřim
08/10/2023
Sokol Měnín
13:13
SK Kuřim
08/10/2023
Tatran Bohunice
13:26
HK Ivančice
08/10/2023
HK Hodonín
14:15
Tatran Bohunice
08/10/2023
HK Ivančice
20:14
SK Kuřim
08/10/2023
Sokol Měnín
9:12
Tatran Bohunice
Starty - Liga Vysočiny mladších dorostenek
02/03/2024
Sokol Měnín
33:28
DHK Slavoj Žirovnice
21/10/2023
Sokol Měnín
28:30
Sokol Vršovice B