Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Pružinský Jan
Mateřský klub
MHK TAEDA Karviná
Post
Rok narození
2001 (22 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
53
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Český pohár mužů
03/09/2023
T.J.Sokol Klimkovice
28:33
TJ Rožnov p.R.
Starty - MSL Starší žačky
10/04/2024
T.J.Sokol Klimkovice
28:15
TJ TŽ Třinec
10/04/2024
1. SC Bohumín 98
24:13
TJ TŽ Třinec
10/04/2024
T.J.Sokol Klimkovice
23:20
1. SC Bohumín 98
Starty - 1. liga mladší dorostenky
24/03/2024
TJ Sokol Poruba
24:26
Házená Jindřichův Hradec
09/03/2024
Handball club Zlín, z.s.
26:38
DHC Slavia Praha A
21/01/2024
TJ Sokol Poruba
36:24
DHK Zora Olomouc
12/11/2023
Handball club Zlín, z.s.
27:28
DHK Baník Most A
22/10/2023
TJ Sokol Poruba
24:30
Sokol Písek
Starty - MSL Muži
21/04/2024
Meteor Orlová
22:21
T.J.Sokol Klimkovice
30/09/2023
Meteor Orlová
24:24
HC Hlučín
Starty - 2. liga mladší dorostenci SM
27/04/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek B
20:18
KH Kopřivnice
14/04/2024
SKH Polanka n.O.
28:29
T.J.Sokol Klimkovice
07/04/2024
T.J.Sokol Klimkovice
33:37
TJ Rožnov p.R.
25/02/2024
HC Nový Jičín
20:40
SK Žeravice
25/02/2024
T.J.Sokol Klimkovice
31:30
Fatra-Slavia Napajedla
11/02/2024
SKH Polanka n.O.
22:22
HK Bystřice pod Hostýnem
03/12/2023
SKH Polanka n.O.
26:33
Handball club Zlín, z.s.
12/11/2023
Handball club Zlín, z.s.
28:22
HK Bystřice pod Hostýnem
11/11/2023
T.J.Sokol Klimkovice
29:31
SKH Polanka n.O.
08/10/2023
HC Nový Jičín
17:45
TJ Rožnov p.R.
01/10/2023
Handball club Zlín, z.s.
25:29
Pepino SKP Frýdek-Místek B
24/09/2023
SKH Polanka n.O.
31:51
SK Žeravice
Starty - 1. liga mladší dorostenci
27/04/2024
Pepino SKP Frýdek-Místek
32:22
HK Baník Most
14/04/2024
TJ Sokol Ostrava
33:35
C.S.CARGO HBC Jičín
11/02/2024
TJ Sokol Ostrava
19:33
TJ Dukla Praha A
17/09/2023
HC Zubří
34:34
TJ Sokol Nové Veselí
Starty - 1.liga starší dorostenky
24/03/2024
TJ Sokol Poruba
28:22
Házená Jindřichův Hradec
09/03/2024
Handball club Zlín, z.s.
25:32
DHC Slavia Praha
21/01/2024
TJ Sokol Poruba
19:30
DHK Zora Olomouc
12/11/2023
Handball club Zlín, z.s.
29:28
DHK Baník Most
22/10/2023
TJ Sokol Poruba
27:30
Sokol Písek
Starty - 1. liga starší dorostenci
03/12/2023
SKH Polanka n.O.
41:21
Handball club Zlín, z.s.
01/10/2023
Handball club Zlín, z.s.
35:32
Pepino SKP Frýdek-Místek
24/09/2023
SKH Polanka n.O.
29:21
Talent Škoda JS Plzeň
17/09/2023
HC Zubří
20:23
TJ Sokol Nové Veselí
Starty - 2. liga mladší dorostenci JM
20/04/2024
Tatran Litovel
32:30
SKKP Handball Brno B
Starty - MSL Starší žáci skupina I
03/03/2024
HC Hlučín
31:36
TJ Sokol Ostrava
03/03/2024
SKH Polanka n.O.
31:37
TJ Sokol Ostrava
03/03/2024
HC Hlučín
20:33
SKH Polanka n.O.
Starty - Liga OLK-ZLK - starší žákyně
01/10/2023
Handball club Zlín, z.s. B
33:16
TJ Holešov
Starty - 2. liga starší dorostenci Morava
20/04/2024
Tatran Litovel
26:31
Sokol Telnice
Starty - 2. liga mladší dorostenky Morava
05/05/2024
TJ Sokol Karviná
0:0
Jiskra Havl.Brod