Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Přihlásit
Reprezentace
Extraliga
WHIL
Soutěže
Zahraničí
Regiony
Svaz
Plechač Jakub
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Post
Rok narození
2004 (20 let)
Výška
cm
Váha
kg
Startů
43
Přejít na reprezentační profil
Role
Hráč
Rozhodčí
Delegát
Odpovědný vedoucí
Trenér
Funkcionář (C)
Funkcionář (D)
Soutěžní ročník
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Starty - Liga Vysočiny mladších žákyň
27/04/2024
Jiskra Havl.Brod
17:7
TJ Sokol Chrudim
27/04/2024
DHK Pardubice
15:4
TJ Sokol Velké Meziříčí B
27/04/2024
TJ Sokol Chrudim
6:19
DHK Pardubice
27/04/2024
Jiskra Havl.Brod
15:5
TJ Sokol Velké Meziříčí B
27/04/2024
TJ Sokol Velké Meziříčí B
3:4
TJ Sokol Chrudim
27/04/2024
DHK Pardubice
18:15
Jiskra Havl.Brod
11/11/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
15:8
SK Polička
11/11/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
10:7
TJ Sokol Chrudim
11/11/2023
SK Polička
10:18
TJ Sokol Velké Meziříčí
11/11/2023
TJ Sokol Chrudim
11:17
Jiskra Havl.Brod
11/11/2023
SK Polička
15:14
Jiskra Havl.Brod
11/11/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
15:5
TJ Sokol Chrudim
11/11/2023
TJ Sokol Chrudim
19:10
SK Polička
Starty - MSL Starší žačky
18/05/2024
TJ Sokol Poruba A
0:0
HC Nový Jičín
18/05/2024
Házená Paskov
0:0
HC Nový Jičín
18/05/2024
TJ Sokol Poruba A
0:0
Házená Paskov
07/10/2023
TJ Sokol Poruba B
19:28
TJ Sokol Karviná
07/10/2023
Sokol Hrabůvka
21:16
TJ Sokol Karviná
07/10/2023
TJ Sokol Poruba B
13:27
Sokol Hrabůvka
Starty - Liga Vysočiny starších žákyň
09/09/2023
TJ Sokol Velké Meziříčí
30:6
TJ Sokol Chrudim
09/09/2023
Jiskra Havl.Brod
10:22
TJ Sokol Velké Meziříčí
09/09/2023
TJ Sokol Chrudim
6:20
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
09/09/2023
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
14:15
TJ Sokol Velké Meziříčí
09/09/2023
TJ Sokol Chrudim
18:22
Jiskra Havl.Brod
09/09/2023
Jiskra Havl.Brod
9:14
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
09/09/2023
DHK Pardubice
21:8
TJ Sokol Chrudim
Starty - Liga Vysočiny mladších dorostenek
11/11/2023
SK Polička
21:34
Sokol Měnín
30/09/2023
SK Polička
14:42
DHK Slavoj Žirovnice
Starty - MSL Starší žáci skupina II
24/09/2023
HCB Karviná B
24:15
Pepino SKP Frýdek-Místek B
24/09/2023
SKH Polanka n.O. B
21:22
KH Kopřivnice B
24/09/2023
SKH Polanka n.O. B
20:24
Pepino SKP Frýdek-Místek B
24/09/2023
KH Kopřivnice B
22:27
Pepino SKP Frýdek-Místek B
Starty - MSL Starší žáci skupina I
03/03/2024
HC Nový Jičín
12:20
Pepino SKP Frýdek-Místek
19/11/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek
27:17
KH Kopřivnice
19/11/2023
TJ Sokol Ostrava
22:24
KH Kopřivnice
19/11/2023
Pepino SKP Frýdek-Místek
33:20
TJ Sokol Ostrava
01/11/2023
TJ Sokol Ostrava
31:15
TJ Sokol Krmelín
Starty - Středočeská společná regionální liga mužů
21/04/2024
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
27:20
TJ Sokol Úvaly B
15/10/2023
TJ Sokol Chrudim
30:28
TJ JM Chodov B
Starty - MSL Mladší žačky
09/03/2024
T.J.Sokol Klimkovice
27:11
TJ TŽ Třinec
09/03/2024
T.J.Sokol Klimkovice
17:24
1. SC Bohumín 98
26/09/2023
T.J.Sokol Klimkovice
25:24
HC Nový Jičín
17/09/2023
Sokol Hrabůvka
23:20
HC Nový Jičín
17/09/2023
TJ TŽ Třinec
7:23
HC Nový Jičín
17/09/2023
Sokol Hrabůvka
23:8
TJ TŽ Třinec
Starty - MSL Muži
26/05/2024
TJ Sokol Krmelín
0:0
Házená Uničov
Starty - 2. liga mladší dorostenci SZČ
10/12/2023
HC Kolín
25:34
Lovci Lovosice B